Zeytinburnu’daki Polis Evinde yapılan Düğün merasimi öncesi Ahmet ve Fatma Ilgaz ile Zeki ve Gülizar Ünal misafirlerini kapıda karşıladılar. Yemekli düğün merasiminde misafirlerin yerlerin alması ve akşam yemeğinin ardından nikâh akdi başladı. Bir gün önce Kayınpederini toprağa veren Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy acı gününe rağmen yol ve dava arkadaşını bu çok özel gününde yalnız bırakmadı. 

Genç çiftler Zeynep & Mustafa ve nikah şahitlerinin yerinin almasının ardından Nikah akdine geçildi. Çiftlerin nikahını Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy kıydı. Şahitliklerini ise AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, AK Parti ilçe Başkanı Selami Delibalta, Zeytinburnu Sosyal İşler Müdürü Kıymet Toker yaptı. Başkan Arısoy alkışlar nikahı kıydı ve Evlilik cüzdanını gelin hanıma takdim etti. Başkan Arısoy,  Heyecandan biran olsun yerinde duramayan Damadın babası Ahmet Ilgaz’a ise senin heyecanın çiftlerden fazla Ahmet abi dedi. 

Ilgaz ve Ünal Ailelerini bu çok özel günlerinde İstanbul’un başarılı Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, Belediye Başkanı Ömer Arısoy, AK Parti İlçe Başkanı Selami Delibalta, Milletvekili Hasan Turan, KONSİAD Başkanı Kemal Çelik, Meclis Üyesi Halis Özgenç, ZEYDEF Başkanı Mehmet Çakır, Başkan Yardımcısı Davut Genç, Çankırılar Dernek Başkanı Arif Şengül, Bozkırlılar Dernek Başkanı Av. Mustafa Göksu ve Dernek Yöneticileri, Güngören Konyalılar Dernek Başkanı Hasan Bozkır, Dereliler Derneğinin Yöneticileri, Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti ilçe Yöneticileri, STK Başkan ve Yöneticileri, işadamları ve hemşerileri yalnız bırakmadılar. 

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL