Milli Beka Hareketi Genel Başkanı Murat Şahin, 23 Haziran seçimlerinin sadece bir Belediye Başkanı seçmekten ibaret olmadığını bu seçimlerin Ülkemizi için Bir beka Seçimi olduğunun özellikle altını çizdi. Başkan Şahin açıklamalarını şöyle sürdürdü.  Bizler atamız Fatih Sultan Mehmet Han’ın Bizlere 1453 yılında emanet ettiği İstanbul Sancağını yere düşürmemek için bu hakareti kurduk. Bu toprakların altında Milli Şairimiz Akif’in dediği gibi bu topakların altında binlerce şehit yatmaktadır. Bu toprakları terör örgütlerine teslim edemeyiz. Bunun için 23 Haziran’da Binali Yıldırım ve Cumhur ittifakı diyoruz. İstanbul demek 81 İlin tamamı demektir. İstanbul demek Misaki Mili demektir. Misaki Milli Ruhu demek haçlılara ve Fetöcülere karşı dim dik durmak demektir. Gerçekten oyun çok büyük bu oyunu iyi anlamak ve kardeşlerimize çok iyi anlatmamız gerekmektedir dedi.

Milli Beka Hareketi Genel Başkanı Murat Şahin Oynanan oyunun büyüklüğü birkaç döviz ile anlattı. Bir Haberde Millet İttifakı adayı Ekrem İmamoğlu’nu terör örgütlerine gelin İstanbul’u beraber yönetelim dediğini, Başkan bir haberde Atina’nın İmamoğlu ile gurur duyduğunu, İmamoğlu’nun Terörist cenazesine katıldığını, Yine CHP Döneminde İstanbul’u çöp dağlarının esir aldığını, CHP’nin Belediyelerin öğrencilere verdiği buru anayasa mahkemesine götürerek iptal ettirdiğini, şimdi utanmadan çıkıp öğrencilere burs vereceğini söylediği gibi birçok haberle İmamoğlu’nun artık gerçek yüzünü İstanbulluların görmesi gerektiğinin altının çizdi.

Milli Beka Hareketi Genel Başkanı Murat Şahin basın açıklamasında Pensilvanya’daki FETÖ elebaşına da seslenerek Bizler 15 Temmuz gecesi sizin hain darbenize karşı direnen Ömer Halis Demir’in ruhuyuz dedi. Başkan Şahin sözlerini şöyle sürdürdü. Bizler Milli Beka Hareketi 657 BİN üyemizle Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Türkmen Beyimiz Devlet Bahçeli’nin emrindeyiz. İstanbul atalarımızdan bize emanettir, İstanbul Seyit Onbaşıların ve Sütçü İmamların Bizlere emanetidir. İstanbul bize size savaşmayı değil ölmeyi emrediyorum diyen Gazi Mustafa Kemal’in emanetidir. Bizler bu emanete canımız pahasına sahip çıkacağız. Onun için bu kutsal şehir Terör yandaşlarına değil bilgi birikimi ve devlet tecrübesi olan gerçek bir devlet adamı Binali Yıldırım’a emanet edilecektir. Artık önümüzde sayılı günler hatta saatler kaldı.  23 Haziran sabahına kadar gerekirse hiç uyku uyumadan bu kutsal sancak uğruna gece gündüz çalışacağız. Bizim için İstanbul 23 Haziran’da yeni bir fetih için hazırdır. Sefer bizden Zafer Allah’tandır dedi.

Milli Beka Hareketi Genel Başkanı Murat Şahin konuşmasının sonunda kahraman Türk ordusuna ve Mehmetçiklere selam gönderdi. Selahattin Eyyubi’nin Torunlarına seslenerek; 23 Haziranda Binali Yıldırım’a onlardan destek istedi. Başkan Şahin konuşmasını İstanbul Hareketine ve Metin Külünk’e teşekkür ederek, Milli Beka yeminiyle tamamladı.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL