Zeytinburnu İşadamları Derneği, yardıma muhtaç 200 yetim, öksüz, ihtiyaç sahibi ve şehit ailesi çocuğa bayramlık elbise dağıttı. Bayramlıklarını alan çocukların ve ailelerinin mutluluğu yüzlerine yansıdı.
Zeytinburnu İşadamları Derneği Başkanı Ayhan Özsoy’ün öncülük ettiği, İlçemizdeki Hayırsever işadamlarımızın destek verdiği ve Çiçek Tekstil Mağazasının da indirimli olarak yardımcı olduğu kampanya bu yıl büyüyerek devam etti. Geçen yıl yaklaşık 150 çocuğumuza Bayramlık Hediye edilen Kampanya da bu yıl ise şu ana kadar 250 Çocuğumuza ulaştı. 

Okul İdarecilerinin, Muhtarların ve Mahallelerin önde gelen kişilerinin belirlediği Zeytinburnu Haber Gazetesinin de gönüllü destek olduğu ZİAD'ın Bayramlık kampanyasının en güzel yönü çocuklarımız kendileri aileleri ile birlikte mağazaya gidiyorlar ve istedikleri Bayramlığı giyerek alıyor. Yani Bayramlık sevincini bire bir aileleri ile yaşıyorlar.

Zeytinburnu Haber gazetesine açıklama yapan Zeytinburnu İşadamları Derneği Başkanı Ayhan Özsoy , "Bayramlar her çocuk için ayrı bir heyecandır. Maddi olarak durumu iyi olmayan, Bayramlık alamayacağı için bayramı üzülerek geçirecek olan çocukların üzüntüsünü bir nebzede olsa azaltıp, yüzlerini güldürmek istiyoruz. Bu yüzden de üyelerimizin katkıları ile 250'e yakın bu özel çocuğumuzun Bayramlıklarını ZİAD olarak Biz karşıladık. Destek olan tüm hayırseverlerimize teşekkür ediyorum dedi.

HABER MERKEZİ