Ligin 17. Hafta maçında Zeytinburnu Hasan Doğan Stadında Sarıyer temsilcisi Madenspor'u konuk eden Zaferspor, rakibini Murat Dilek in 5 golü ile 5-0 mağlup ederek 44 puana yükseldi ve şampiyonluğunu kesinleştirdi. Yasin Taş ve Gökhan Keskin'in çalıştırdığı, Mehmet Taş'ın Sportif Direktör olarak görev yaptığı Kırmızı-Sarı-Lacivertli ekipte 33 gol atma başarısı gösteren takım kaptanı Murat Dilek, takım arkadaşlan ile birlikte şampiyonluğu Kulüp Başkanı Cengiz Zafer ve Ahmet Çelik, Cumhur Öztürk, Engin Zafer, Özgür Genç ve Veli Balta'dan oluşan Yönetim Kurulu'na hediye ettiklerini söyledi.

Şampiyonluğun ardından Sezon boyunca Zeytinburnu dışındaki maçlarda güvenliğin sağlanması için ilçemizdeki amatör kulüplere destek veren Zeytinburnu ilçe Emniyet müdürü Cenk Özmen’e bir teşekkür ziyaretinde bulunuldu. Zaferspor kulüp Başkanı Cengiz Zafer, Her daim Zaferspor’un destekçisi olan işadamı Ahmet Çelik ve Zaferspor Kulüp Yöneticileri Emniyet Müdürümüz Cenk Özmen’i makamında ziyaret ettiler.

Zafer spor Kulüp Başkanı Cengiz Zafer bazı dış saha maçlarından futbolcularımız güvenliği ile ilgili ciddi manada sıkıntılar yaşıyorduk. Bu sıkıntılarımızı Emniyet Müdürümüz ile paylaştık. Cenk Özmen Müdürümüz o günden sonra maçlarda futbolcularımızın güvenliği ile ilgili bizlere ciddi manada destek verdi. Şampiyon olarak bir üst gruba çıktık. Bu Şampiyonluğumuzda müdürümüzün payı büyüktür. Kendisine teşekkür ediyoruz dedi. Ziyarette Emniyet Müdürü Cenk Özmen’in adının yazılı olduğu Zaferspor Forması kendisine takdim edildi.

Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu dile getiren ilçe Emniyet Müdürü Cenk Özmen ilçe emniyeti olarak her daim kulüplerimizin ve futbolcularımız hizmetindeyiz dedi.

HABER MERKEZİ