Zeytinburnu’nda görev alan kamu yöneticileri, siyasi parti temsilcileri, STK’lar, dernekler ve mahalle muhtarlarının katıldığı iftar yemeğinde konuşan Belediye Başkanı Ömer Arısoy; “Biz göreve gelmeden önce de belirtmiştik; 'Zeytinburnu’nu sizlerle birlikte yönetmeye talibiz'. Şimdi birlikte buradayız. Siyasi ayrım gözetmeksizin, hep birlikte Zeytinburnu’muzu daha ileri taşıyacağız” dedi.

Zeytinburnu Belediyesi’nin Kazlıçeşme Başkanlık Binası’nda ilçe protokolü için verdiği iftar yemeğine çok sayıda davetli katıldı. Zeytinburnu Kaymakamı Mehmet Makas, Askerlik Şubesi Başkanı Albay Halil Akar, Belediye Başkanı Ömer Arısoy, Emniyet Müdürü Cenk Özmen, AK Parti ilçe Başkanı Selami Delibalta, CHP ilçe Başkanı Metin Doğan, MHP İlçe Başkanı Habip Kapıcıoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Yeşilyurt, Belediye Başkan Yardımcıları, Eski ve Yeni Meclis üyeleri, Mahalle Muhtarları, Amatör Kulüp Başkanları, STK Başkan ve Yöneticileri, Okul Müdürleri, Mülki İdare Amirleri, Birim Müdürleri ve çok sayıda protokol üyesi iftar yemeğinde hazır bulundular.

“DESTEKLERİNİZİN DEVAMINI TALEP EDİYORUM”

Davetlilerin iftar masalarını tek tek dolaşan ve selamlaşan Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, konuşmasında, “Bizi bir Ramazan’a daha ulaştıran Allah’a sonsuz şükürler olsun, hepimizin Ramazan’ı kutlu olsun. Zeytinburnu’muzu sizlerle birlikte daha ilerilere taşıyacağımızı inancım tam. Hep birlikte huzurlu ve gelişen bir Zeytinburnu için beraber yürüyeceğiz. Desteklerinizin devamını talep ediyorum” ifadelerini kullandı.

“HEP BİRLİKTE ZEYTİNBURNU İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

İftar yemeğinde söz alan bir diğer isim Zeytinburnu Kaymakamı Mehmet Makas oldu. Zeytinburnu mahalli idaresine yön veren tüm önemli kurum ve isimleri böyle bir iftar sofrasında bir araya getirdiği için Belediye Başkanı Ömer Arısoy’a teşekkürlerini sunan Makas, “Herkese hayırlı Ramazanlar diliyorum, burada bu akşam birlik ve beraberliğin fotoğrafını görüyorum. Belediye ve genel idare olarak uyum içinde çalışarak Zeytinburnu’muzu daha ileri taşımak için var gücümüzle yola devam edeceğiz” diye konuştu.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL