1453 Çırpıcı Sosyal Tesislerindeki düğüne gelen seçkin misafirleri Damat Beyin Anne, Babası Hülya ile Özcan Doğan ve Gelin Hanımın Anne, Babası Aminat ile Hasan Dudova kapıda karşıladılar. Düğün merasimi Kuran-ı Kerim Tilavetiyle başladı. Okunan Kuran-ı Kerim ve yapılan duaların ardından genç çift el ele davetlilerin alkışları arasında salona girdiler ve nikâh masasındaki yerlerini aldılar. Genç çiftlerini nikahını Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Alsac kıydı. Başkan Yrd. Alsac nikah akdini tamamladıktan sonra evlilik cüzdanını gelin hanıma takdim etti. 

Genç çiftlerin görkemli nikah merasimine, Cumhur İttifakı Adayı Ömer Arısoy, Zeytinburnu Belediye Başkan yardımcıları Zafer Alsac, Semih Demirci, Ferruz Kutsal, AK Parti bir önceki dönem ilçe Başkanı Bahattin Ünver, Zeytinburnu Belediyesi Meclis Başkanı Cemal Merdan, Meclis Üyeleri, Adem Uluocak, Mehmet Altuntaş, Mahmut Şengül, Eski Meclis Üyesi Ercihan Ekşi, Eski Başkan Yrd. Aydın Çığrıkçı, İşadamları Adem Honça, Özcan Özkul, Arif Şengül, Fatih Aydoğan, Faik Biçer, Merkezefendi Mahallesi Muhtarı Nejdet Baykan ve çok sayıda seçkin davetli katıldı. 

Görkemli düğün merasimi nikah akdinin ardından yemekle devam etti. Yöresel oyunlar, takı töreni ve fotoğraf çekimiyle gecenin geç saatlerine kadar devam düğünde genç çiftler ve davetliler gönüllerinde eğlendiler. Bizlerde Zeytinburnu Haber Gazetesi Ailesi olarak Genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. 

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL