Zeytinburnu’nun sevilen isimlerinden Kuğu Kuaför’ün sahibi Ömer Yıldız oğlu Onur’u görkemli bir düğün merasimiyle dünya evine girdi. Düğünde adeta izdiham yaşandı. Yıldızlar Düğün salonunun iki katı dolu davetliler dışarı taştı. Genç çiftler meşaleler arasından alkışlar eşliğinde salona girdi. Nikah massında yerleri alan Özge ile Onur’un nikâhını kıymak üzere Zeytinburnu Belediye Başkanı, Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Beykoz’daki seçim çalışmalarını yarıda keserek Zeytinburnu’na geldi. Salonda herkes tek tek tokalaşan Başkan Aydın Zeytinburnu’mu ve Sizleri çok özlemişim dedi. 

Nikah Şahitleri, Milletvekilli Hasan Turan, Eski Vekil Harun Karaca, Kaymakam Mehmet Makas, AK Parti İlçe Başkanı Selami Delibalta, Cumhur İttifakı Adayı Ömer Arısoy, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Yeşilyurt ve İstanbul Berberler Odası Başkanı Şükrü Akyüz yerlerini aldıktan sonra nikah akdine geçildi. Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın aslında benim bu nikahı kıymamam lazım Onur Bana 20 Kilo zayıflayacağına söz vermişti sözünde durmadı ama yine 3 kg zayıfladı. Onur’da Başkanım söz bir yılda 20 kg zayıflayacağım deyince Başkan genç çiftlerin nikahını kıydı. 

Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın nikâh akdinin ardından salondaki misafirlere seslendi ve sizlerin desteğiyle inşallah 1 Nisan’da Zeytinburnu Belediye Başkanı olacak olan Ömer Kardeşime evlilik cüzdanını vereceğim ve kendileri çiftlerimize takdim etsin dedi. 

Cumhur İttifakı Adayı Av. Ömer Arısoy’da çiftlere Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın "Bir olur garip olur, iki olur rakip olur, üç olur denge olur, dört olur bereket olur, gerisi Allah kerim" sözünü hatırlattı ve çiftlere bir ömür boyu mutluluklar dileyerek evlik cüzdanını gelin hanıma takdim etti.  Nikah merasiminden davetliler genç çiftlere hediyeleri takdim ettiler, takı merasiminin ardından Özge ile Onur’un düğünün gecenin geç saatlerine kadar devam etti. 

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL