AK Parti ilçe Başkanı Selami Delibalta ziyaretlerinden dolayı Elazığlılara teşekkür etti. 31 Marta yapılacak olan yerel seçimlerde Elazığlılardan destek isteyen Başkan Selami Delibalta, 20 Yıllık AK Parti Belediyeciliği ile ilçemizin çehresi değişti bu hizmetlerin kesintiye uğramaması için AK Parti yeniden Zeytinburnu Belediyesini sizlerin desteği ile kazanacak dedi. 

Elazığ Dernek Başkanları da Meclis üyeleriyle ilgili isteklerini ilçe başkanı Selami Delibalta’ya ilettiler. Başkan Delibalta inşallah Belediye Başkan Adayımızla birlikte tüm ilçemizi kucaklayacak güzel bir Meclis üyesi listesi hazırlayacağız. Biz hiç kimseye bu konuda bir söz vermiyoruz dedi. 

Zeytinburnu’nda özellik iş dünyasında oldukça ekili olan Elazığlılar aynı etkiyi siyasette de devam ettirmek için birlikte hareket ediyorlar. AK Parti’ye yapılan ziyarete katılan birçok önemli derneğin birlikte hareket etmesi ise bunun en büyük göstergesi. AK Parti ilçe Başkanına ilgi ve alakasından dolayı teşekkür eden Elazığlı Dernek Başkanları toplu fotoğraf çekiminin ardından ilçe Başkanlığından ayrıldı.

AK Parti İlçe Başkanlığına yapılan ziyaret AK Parti Meclis Üyesi A.Adayı İşadamı Rıdvan Çakar, Kantinciler Federasyonu Başkanı Vahap Osmanoğlu, Tüm Elâzığ İşadamları Derneği Başkanı Nazir Güler,Zeytinburnu Tekstil Sanayiciler İşadamları Derneği Başkanı Mustafa Sartık, İstanbul Gömlekçiler, Penyeciler ve Ütücüler İmalatçılar Sanatkarlar Odası Başkanı Abdullah Yaşar, Asrın İş adamları Derneği Genel Başkan Adnan Danışman, Elazığ Kamışlık Köyü Derneği Başkanı Bülent Karabulut, Elazığ Taşlı Yayla Köy Derneği Başkan Yardımcısı Osman Alçın, Elâzığ Görgülü Köyü Dernek Başkanı Feyzi Karateke, Elazığ Görgülü Köyü Dernek Başkan Yardımcısı Abdulkadir Karaaslan, Elazığ Kömürhan Derneği Genel Sekreteri Menderes Demirtaş, Tüm Elâzığ İşadamları Derneği Yönetiminde Ergün Aksan, Çakar Tekstil Yönetim Kurulu Başkan ve  Başkan Yardımcıları Ümit Çakar, Uğur Çakar, Emniyet teşkilatında Mehmet Maral, Elazığ Canuşağı Köyü Dernek Başkanı Yaşar Zanbur katıldı. 

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL