Zeytinburnu ilçemiz için önemli işlere imza atmış, dernek başkanlığını Nevzat Uluocak’ın yaptığı, Zeytinburnu Hizmetleri Destekleme Derneği’nin düzenlediği Avrasya Hastaneler Grubu Zeytinburnu Yerleşkesi'nin ev sahipliğini üstlendiği tanışma ve kaynaşma yemeği düzenlendi.

Açılış Konuşmasını Nevzat Uluocak yatı Zeytinburnu Hizmetlerini Destekleme Dernek başkanı Nevzat Uluocak yeni atanan her kaymakam için yıllardır ilçenin ilk özel hastanesi konumunda olan Avrasya Hastanesi Zeytinburnu yerleşkesinde ilçe protokolünü bir araya getiriyor. Bu geleneği değiştirmeyen Nevzat Uluocak kısa bir süre önce Zeytinburnu’a atanan yeni kaymakam Mehmet Makas onuruna verilen yemeğin organizesini yaptı. Uluocak yaptığı konuşma da öncelikle davetlerine icabet eden herkese teşekkür etti. Akabinde yemeğe katılan kişilerin kendilerini tanıtması için söz hakkı tanıdı.

Tanışmadan sonra ise Uluocak katılımcılar hakkında güzel duygu ve düşünceleri ile herkesi onure etti. Hastane Yönetim Kurulu başkanı Op.Dr. Hüseyin Urlu ilçe protokolüne teşekkür etti Op. Dr. Hüseyin Urlu yaptığı konuşma da şunları söyledi ”Öncelikle bir kez daha yeni kaymakamımız sayın Mehmet Makas’a bir kez daha görev yerinin hayırlı olmasını dilerim. Kurum olarak ilk günden beri ilçemizin Çevre, Tarih, Kültür, sanat ve eğitimine elimizden gelen katkılarını sunuyoruz. Bugün burada Zeytinburnu Hizmetlerini Destekle Dernek Başkanı Sayın Nevzat Uluocak’ın organizesi ile hastanemizin ev sahipliği yaptığı ve kaymakamımızın başkanlık ettiği ilçe protokolü ile yaptığımız yemekli toplantımıza hepiniz hoşgeldiniz dedi.

Katılımcılar arasında Zeytinburnu protokolünden önemli isimler vardı. Zeytinburnu Kaymakamı Sayın Mehmet Makas başta olmak üzere, Zeytinburnu İlçe Emniyet Müdürü Sayın Cenk Özmen, Zeytinburnu Askerlik Şube Başkanı Sayın Albay Halil Akar, Zeytinburnu İlçe Sağlık Müdürü Sayın Havva Kaplan Kılavuz, Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ali Yeşilyurt, Zeytinburnu Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sayın Orhan Ayyıldız ve daha birçok isim katılımcılar arasında yer aldı.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ