Sınav sonuçları neticesinde dereceye giren öğrencilere; AGD-MGV Genel Merkezi birinciye 8 Bin TL, İkinciye6 BİN TL, Üçüncüye ise 4 BİN TL verecek. AGD Zeytinburnu şubesi ise, Zeytinburnu'nda Dereceye girenlere, Birinciye 1500 TL, İkinciye 750 TL, 500 TL. Dördüncü ve beşincilere ise 250 TL’lik hediye çeki veriyor.

Sınav Sonuçları 31 Aralık 2018 Pazar günü efendimizinizinde.com’dan açıklanacak olup sınav sorularının çözümleri 15.12.2018 (Bu Akşam) 21.00’da AGD TV’den yayınlanacaktır. Ödüller ise 31 Aralık Pazar günü AGD Zeytinburnu Şubesinin düzenleyeceği, Kazlıçeşme Kültür Merkezi, Akdeniz Nikah Salonunda yapılacak olan Mekke'nin Fethi programında öğrencilerimize takdim edilecek.

AGD Zeytinburnu Şube Başkanı Tacettin Özer Gazetemize yaptığı kısa açıklamada, Genel Merkezimize, AGD Zeytinburnu Yönetim Kuruluna, Zeytinburnu İlce Kaymakamımıza, ilçe Milli Eğitim Müdürümüze, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimize, Okul müdürlerimize, Öğretmenlerimize, Sınav esnasında görevli olan tüm kardeşlerime, yarışmamıza başvuran tüm öğrenci kardeşlerimize ve onlara destek olan tüm velilerimize ve gönüldaşlarımıza çok teşekkür ediyorum dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL