Giresun'un Piraziz ve Bulancak ilçelerini bir çatı altında toplayan Pir-Bul derneğine Coşkun Toraman’dan görevi 2016 yılında devralan ve bir dönemdir bu görevi yürüten Fahrettin Karakılıç yapılan olağan genel kurulda ikinci kez dernek başkanı seçildi. Kongreye Giresunlular Dernek Başkanı Fedai Özer ve Başkan Yrd. Orhan Tınkır da katıdlı..

Tek liste ile girdiği seçimi kazanan Fahrettin Kılıç gazetemize açıklamalarda bulundu. Ben ve yeni yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım hiç kimseyi kırmadan dökmeden yapacağımız çalışmalarla teslim aldığımız bu bayrağı bir adım daha ileriye taşıma gayreti içinde olduk ve olmaya devam edeceğiz. dedi. Yeni Başkan Fahrettin Kılıç konuşmasının devamında 5 Telsiz mahallesinde sadece 2000 kadar Piraziz ve Bulancaklı seçmen var. Biz gücümüzü sağlıklı ve planlı bir şekilde harekete geçirmesini bilirsek güzel işler yapabiliriz dedi.

Yeni Yönetim Kurulu Şu isimlerden oluştu: Başkan: Fahrettin Karakılıç, Yönetim Kurulu Üyeleri: Fahrettin Aydemir, Ahmet Aydın, Erol Toraman, Yüksel Toraman, Orhan Çelebi, Hakan Şahin

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL