Çankırılı İşadamları Derneği Başkanı Arif Şengül, Çankırılı işadamı, Coşar inşaatın sahibi Telat Coşar, her zaman olduğu gibi yine Zeytinburnu’ndaki ihtiyaç sahibi öğrencilerden desteklerini esirgemediler. Yaklaşan kış öncesi kız öğrencilere takdim edilmek üzere 60 çift botu ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim ettiler. 

Kolileri teslim alan Zeytinburnu ilçe Milli Eğitim Müdürü Ali Yeşilyurt, duyarlılıklarından dolayı Çankırı Sanayici İşadamları Derneğine ve Başkan Arif Şengül’e ihtiyaç sahibi öğrencileri adına teşekkür etti.

Çankırı Sanayici İşadamları Derneği Başkanı Arif Şengül, "Yaklaşan kış öncesi ihtiyaç sahibi Öğrencilerimizin ihtiyaçlarına bir nebzede olsa merhem olabilirsek ne mutlu bize. Öğrencilerimiz, bizim, ülkemizin geleceğinin teminatıdır. Ülkemizin bir gerçeği var. Ne yazık ki herkes eşit şartlarda yaşamını idame ettiremiyor. Bizlerde ihtiyaç sahibi öğrencilerimize küçükte olsa böyle destek olmak istedik. Kışın soğuk havalarda en çok ihtiyaç duydukları sıcak botları onlara ulaştırmak üzere Müdürümüze teslim ettik. Güle güle eskitsinler dedi. 

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL