Ziyaret sırasında konuşma yapan Giresunlular Dernek Başkanı Fedai Özer,  “Kaymakamız Sayın Mehmet Makas Beyin İlçemize hayırlı hizmetler sunmasını temenni ediyorum. Bizler STK’lar ve özellikle Giresunlular Derneği olarak ilçemizin kalkınması ve gelişmesi adına elimizden gelen katkıyı sunmaya çalışıyoruz. Bunun son örneği birkaç gün önce biten Yöresel Günlerdir. 15 Yıldır aralıksız bu önemli etkinliğe katılıyoruz ve ilçemiz yerelinden ülkemiz genelindeki kardeşliğe katkı sunuyoruz. Bu yöresel günler şöleninde Kaymakamımızda her akşam bizleri ziyaret etti. Daha yakından tanışma imkânımız oldu. Kendisine bu nazik ziyaretlerinden ve ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz dedi.

Zeytinburnu Kaymakamı Mehmet Makas Giresun Derneği’nin ziyaretinden duyduğun memnuiyeti dile getirerek  “Başta Dernek Başkanımız Fedai Özer Bey olmak üzere tüm dernek yöneticilerimize bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte el ele vererek, devletimizin güler yüzünü ve çalışkan yüzünü vatandaşlarımıza göstereceğiz. İlçemizin kalkınması için elimizden geleni yapacağız. Öncelikle ben de böyle bir ilçede göreve başlamanın mutluluğunu yaşıyorum. Burada görev yapacak olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyorum. Değerli Dernek başkanımız da az önce ifade etti. Ortak paydamız Zeytinburnu İlçemize güzel şeyler yapabilmek ve el ele vererek siz STK’ların desteğiyle de inşallah güzel şeyler yapacağımızı ümit ediyoruz. Bizden önce burada görev yapan arkadaşlarımız gereken hassasiyeti göstermişler. Görevlerini zaten ifa etmişler. İnşallah bundan sonra bizde İlçemize ve Mahallerimize bir taş, bir tuğla koyabilirsek bunun mutluluğunu yaşayacağız dedi.

Zeytinburnu Kaymakamı Mehmet Makas Beye yapılan hayırlı olsun ziyaretine, Zeytinburnu Tüm Giresunlular Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği Yönetim Kurulu üyesi Sayın Hasan Ekiz, Sayın Ali Öztürk Denetleme Kurulu Başkanı Sayın Sacit Yiğıt,  Dernek Başkanı Sayın Fedai Özer Yönetim Kurulu üyesi Sayın Uğur Kartal, Sayın Özer Kahveci, Sayın Orhan Tınkır Kadın kolları Başkanı Sayın Yeşim Toraman Kadınkolları Yönetim Kurulu üyesi Sayın Aynur Akkaya, Sayın Reyhan Aydın iştirak etiler.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL