Zeytinburnu’nda 18 Yıllık tecrübesiyle Sonuç Sürücü Kursu deneyimli ve alanında uzman öğreticileriyle binlerce kursiyeri iyi bir sürücü olarak ehliyet sahibi yaptı.  Kurulduğu günden bugüne sektörün öncü ve marka isimlerinden biri olmayı başaran ve lider olma yolunda da emin adımlarla hızla ilerleyen SONUÇ SÜRÜCÜ KURSU tecrübelerine ek olarak yeni teknoloji ve alanında uzman eğitimci kadrosuyla, kursiyerlerine paket programlar ve ileri sürüş tekniği kurslarıyla yüksek standartta trafik ve sürücü eğitimi vermektedir. 

Nicelik ve nitelik bakımından kaliteli ve yüksek model eğitim yardımcı malzemeleri, simülatör ve son model eğitim araçları ile kursiyerlerine güvenli sürüş teknikleri kazandırmak, başkalarının haklarına ve önceliklerine, özellikle de başkalarına ve çevreye saygılı, trafikte özgüven kazanmış sürücüler yetiştirmek Sonuç Sürücü Kurslarının öncelikli misyonudur. Sonuç Sürücü Kursları, Aynı zamanda sağladığı online hizmetler ile adaylarına internet platformu üzerinden bir sanal sürücü kursu oluşturmuş, sadece kursa gelerek değil onlar için online ehliyet dersi çalışma imkanı ve kendilerini test edebilecek e-sınav hizmetlerini de sunmuştur.

Sonuç Sürücü Kursları, Eğitimde kaliteyi ön planda tutarak öğrencilerimizin başarılı ve kurallara uyan sürücüler olmalarını sağlamak. Öğrencilerimizin istek ve önerilerini dinleyerek bunlara cevap vermek. Kurum, personel ve iş disiplini bütünlüğü içerisinde ticari çıkar gözetmeksizin hizmet vermek. Güvenilir ve tercih edilir bir kurum olmak en büyük vizyonudur. 

ADLİYE ŞUBE: Veliefendi mahallesi, Semiha Şakir cd. No:5, 34020 Zeytinburnu/İstanbul
TEL: (0212) 415 49 15

BULVAR ŞUBE: Nuripaşa Mahallesi, 58. Bulvar Cad. No:116, 34025 Zeytinburnu/İstanbul
TEL: (0212) 416 75 16

WEB: www.ehliyetsonuc.com/