‘Hayırlı eş huzurun başlangıcıdır’ sözüyle evlilik davetiyelilerini dağıtan Meclis Üyesi Mehmet Şirin Çelik görkemli bir nikah merasimiyle Burcu Beken Hanımefendiyle evlendi. Gelin Hanımın Babası Bekir amca rahmeti rahmana kavuştuğu için Anne Nurhayat Hanım ile Damat Beyin Babası Ahmet Amca ve Annesi Derdinaz hanım davetlileri kapıda tek tek karşıladılar. 

Davetlilerin yerlerini almasının ardından ikramlara geçildi. Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın beyin salona teşrifleriyle de nikah akdine geçildi. Çiftlerin nikah şahitliklerini Bitlis Milletvekili Cemal Taşar, Zeytinburnu Belediye Başkan Yrd. Gökhan Kasap, Meclis üyesi Metin Develi, İşadamı İsmail Çelik yaptı. 

Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın nikah akdini gerçekleştirdikten sonra evlilik cüzdanını Bitlis Milletvekili Cemal Taşar beye teslim etti. Vekil Taşar Evlilik cüzdanını Cumhurbaşkanın Üç çocuk tavsiyesinden sonra gelin hanıma takdim etti. 

Mehmet Şirin Çelik ile Burcu Berka’nın Labella Düğün sarayındaki nikah merasimlerinde adeta izdiham yaşandı. Çelik ve Berke ailelerini bu çok özel günlerinde Bitlis milletvekili Cemal Taşar, Bitlis Eski Milletvekili Abdurrahim Aksoy, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Bitlis Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcıları, Gökhan Kasap, Semih Demirci, Zafer Alsac, Saffet Öz, Ferruz Kutsal, Zeytinburnu Belediyesi Meclis Başkanı Cemal Merdan, Bitlis Platform Başkanı Selim Korkmaz ve yönetimi, Zeytinburnu Bitlis Muş Sason Dernek Başkanı Abdulhamit Aksu, İşadamları Nezir İlgörmüş, Yıldırım Emen, Ercan Kabadayı, Zabıta Müdürü Muhammed Kısa, Fenişleri Müdürü Engin Köklü, Fikret Oğus, Meclis üyeleri, Adem Uluocak, Fatma Balcı, Ayşe Yazıcı,  Mahmut Şengül, Cüneyt Tezcan, Abdulhakim Kaya, Metin Develi, Emin Yüce, Fevzi Altuğ, AK Parti İlçe Başkan Yrd. Engin Müjdeci, Gençlik Kolları Başkanı Serdar Duran, AK Parti Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Ekinci ve çok sayıda seçkin davetli yalnız bırakmadı

Bizde Zeytinburnu Haber Gazetesi Ailesi olarak arkadaşımız Mehmet Şirin Çelik, Burcu Beken Hanımefendi ile bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. 

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL-MURAT ERGÜN