ZEYTİNBURNU'NDA GÖREV YAPAN KAYMAKAMLAR
1- Saadettin ARTUNÇ....... 29.08.1957 - 27.10.1958
2- Şevket YURDAKUL........... 21.11.1958 - 23.05.1959
3- Muammer KÖSEBAY..... ....16.05.1959 - 28.07.1960
4- Ömer ÇETİNBAŞ..... ..........30.07.1960 - 03.01.1961
5- Cevdet BAŞARAL........... 09.08.1961 - 30.04.1962
6- Behçet OĞUZ..................... 09.08.1965 - 25.11.1968
7- İbrahim ŞİŞMANOGLU...... 28.11.1968 - 13.12.1973
8- Mustafa TÜTÜNCÜ......... 16.06.1973 - 02.08.1978
9- Talat SUNGUR..... ............26.07.1978 - 07.03.1980
10- Namık TÜZÜN..... .......11.03.1980 - 08.10.1985
11- Nizamettin GÜVEN........ 11.09.1985 - 24.11.1987
12- Taner GÜNKUT.............. 20.11.1987 - 30.04.1990
13- Sadettin GENÇ ..............31.08.1990 - 28.08.1995
14- Ekrem ATALAY.......... 28.08.1995 -15.09.1999
15- Mustafa PEKDEMİR..... 20.09.1999 - 01.10.2004
16- Selim CEBİROĞLU...... 11.10.2004 - 07.05.2008
17- Mustafa DÜNDAR .........04.09.2008 - 02.09.2013
18- Ufuk SEÇİLMİŞ .............02.09.2013 - 22.09.2014
19- Ali Taşkın BALABAN..... 23. 09.2014 - 15. 09. 2018
20- Mehmet MAKAS............17. 09. 2018.................

Haber-Mehmet Alpay