Zeytinburnu Kumaş, Tekstil, Giyim ve sağlık komplekslerinin yanı başında açılan Köz Mekan Kebap Solunu’ nun açılışını Zeytinburnu Tekstil Sanayici ve İş Adamları Dernek Başkanı ve Sarteks Grubunun yönetim kurulu başkanı Mustafa Sartık ve Dengeium İnşaat Emlak’ın Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ok ve çok sayıda iş adamı yaptı.

Kalite, Hijyen ve Lezzet Köz Mekan Kebap Salonunda Zeytinburnu ilçesinin parlayan Mahallesi olan Telsiz’de Tekstil, Kumaş ve Konfeksiyon ve bir çok sağlık kuruluşunun bulunduğu bir lokasyonda iş adamları Hakan Tosun ve Veysel Doğanay tarafından açılan mekanda haftada bir kez Kuzu çevirme günü olacak. 

Köz Mekan Kebap Salonu’nun ortaklarından biri olan Hakan Tosun açılışa özel gazetemize şu açıklamayı yaptı. Mekanımızın bulunduğu yerin binasını biz yaptık. Ben ve ortağım Zeytinburnu Tekstil piyasasında faaliyet gösteriyoruz. Zaman zaman misafirlerimiz bizi ziyarete geliyor. Yakınlarımızda gönül rahatlığı ile misafirlerimizi götürebileceğimiz şık, temiz, hijyen bir Restoran’a ihtiyacımız vardı. Biz de bu eksikliği görünce bu mekânı açtık. Kendi yemeyeceğimiz bir yemeği hiçbir zaman müşterilerimize ikram etmeyiz. Açılış kurdelemizi kesen ZETSİAD başkanı sayın Mustafa Sartık, Dengeium İnşaat Emlak Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ok ve tüm işadamı arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz dedi.

Mekanın diğer ortağı Veysel Doğanay’da şunları söyledi “Biz mekanımızı tasarlarken iş adamlarımız misafirleri ile gelip otursun zaman geçirsin ve yemeklerini yesinler diye düşündük. Kullandığımız bütün malzemeler birinci sınıftır. Ustalarımızın en az 20 senelik iş tecrübesi var. Özelikle Tekstil, sağlık ve Eğitim camiasını mekânımıza bekliyoruz. Mekânı işletecek olan Üçüncü ortağımız Arif Gözcü ‘de diğer iki ortağımızın ayrıca tekstil ve makina işleri var. Ben sürekli burada bulunacağım. Konuklarımızı müşteri olarak değil misafirimiz olarak ağırlamak istiyoruz. Mekanımız Tekstil, Eğitim ve Sağlık komplekslerinin yoğun olduğu bir loskasyonda bulunuyor. Bu alanlarda hizmet veren konuklarımız başta olmak üzere lezzetli ve kaliteli yemek yemek isteyenler olursa bekliyoruz şeklinde konuştu. 

ZETSİAD başkanı Allah bu Hayırlı bol ve bereketli kazançlar versin dedi Açılış kurdelasını kesen Zeytinburnu Tekstil Sanayici ve İş Adamları Dernek Başkanı Mustafa Sartık Kurdelayı kesmeden önce “Bizim tekstil Camiamızda faaliyet gösteren TSN Kids’in sahibi Hakan Tosun ,ortaklar Veysel Doğanay ve Arif Gözcü’nün açmış olduğu bu nezih ve güzel mekanın bol, bereketli ve iyi kazanç elde etmesini Allah’tan diliyorum. Bismillah diyerek kurdelamızı hep beraber keselim şeklinde konuştu. Dengeium İnşaat Emlak Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ok ‘da kurdela kesiminden sonra şunları söyledi “ Hakan bey, Veysel bey, ve Arif bey’e yeni mekanlarının hayırlı olmasını dilerim. Mekan çok güzel yemekler çok lezzetli .Hayırlı kazançlar dilerim şeklinde konuştu. 

Adres: Telsiz Mahallesi Asım Kazancigil Caddesi No.43/A Zeytinburnu 
Sipariş Tel : 0212- 665 08 88 

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL-TAYLAN DEMİRELLİ