Hayırsever işadamı Ercan Kabadayı’nın başlattığı her mahalledeki işadamı kendi mahallesindeki ihtiyaç sahibi çocuğa sahip çıksın projesine bu kez Rumeli’nin sesi hayırsever işadamı Celal Şentürk  ses verdi. AK Parti Zeytinburnu ilçe Yönetim Kurulu Üyesi hayırsever işadamı Celal Şentürk 70 İhtiyaç sahibi çocuğumuza Bayramlık hediye etti. 

Mahalle muhtarlarının tespit ettiği 70 ihtiyaç sahibi yavrumuzu Çiçek Exporta götürek bizzat kendisi giydiren Celal Şentürk’ün ve Bayramlıklarını tepeden tırnağa giyinen çocuklarımızın mutluluğu görülmeye değerdi. 

"Bu çocuklar bizim yavrularımız," diyen Şentürk, şöyle konuştu: "Allah biliyor, benim için bu çocukların benim evlatlarımdan, yeğenlerimden bir farkı yok. Bir çocuğu giydirmek 70 lira, hayırsever insanların imkanları dahilinde bu mübarek ayda çocukların yüzlerini güldürmeleri kadar güzel bir şey olamaz. Daha önce ilçemizde bir çok hayırsever işadamı arkadaşımızın başlattığı bu projeye bizde elimizden geldiği kadar destek verdik.  Biz de dün olduğu gibi bugün de elimizden geldiği kadar destek vermeye çalışıyoruz. Ümmetin birliği için Türkiye diyoruz. Bu yavrular hepimizin yavruları dedi. 

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL