Zeytinburnu ilçe Emniyet Müdürü Cenk Özmen ve Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü göreve geldiği ilk günden beri ilçemizin en büyük sorunu olan uyuşturucu ile mücadeleye aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Narkotik Suçlarla Mücadele ekipleri Gökalp ve Nuripaşa Mahallerinde daha önceden belirlene adreslere baskın yaptı. Baskında çok sayıda kişi gözaltına alındı.

Zeytinburnu Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu satıcılarına ait önceden belirlenen adreslere eş zamanlı operasyon gerçekleştirdi. Gökalp Mahallesi’nde bulunan bir ikamette uyuşturucu madde satıldığı ihbarı üzerine söz konusu ikamete 10 Haziran günü baskın yapıldı. Baskında uyuşturucu ticareti yapan B.S.( 44) ile ikamette uyuşturucu satın almak üzere bulunan A.G.(27) ve S.Ö.(24) suçüstü yakalandı, evde yapılan aramada uyuşturucu maddelerden eroin ve metamfetamin ele geçirildi. Şüpheli şahıslar sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı

Aynı gün ikinci baskın Nuripaşa Mahallesi’nde bir adrese yapıldı. Söz konusu adrese yapılan baskında uyuşturucu ticareti yaptığı tespit edilen H.T.(47) ile uyuşturucu satın almak üzere ikamette bulunan G.Ö.(26), F.G.(34) ve M.Y.(30) isimli şahıslar yakalandı, ikamette yapılan aramada 650 gram afyon sakızı ve metamfetamin ele geçirilmiş, şüpheliler gözaltına alındı.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL