Ahde - Vefa örneklerinin en güzelini simgeleyen, gerçek dostluk ve arkadaşlıkların önemini ve değerlerini her zaman yaşayan, ailesine ve çocuklarına muhteşem bir sevgiyle bağlı olan, MHP camiasının en kritik dönemlerinde bile görevde olmayı şiar edinen, mezunu olduğu İhsan Mermerci Lisesi'ndeki arkadaşları ile 44 yıldır her zaman dostluklarını sürdüren " Sevgi Adamı " Talip Öztürk yakalandığı illet hastalıktan kurtulamadı ve 61 yaşında hayata veda etti. Ardında onu çok seven çocukları Kerem Hilmi ve Neslihan AYÇA'yı ve de çok sevdiği kardeşi Mehmet Ali ÖZTÜRK'ü bırakan Talip ÖZTÜRK'ün cenaze töreninde onu son yolculuğuna uğurlamak üzere yüzlerce arkadaşı, dostu ve komşuları ile MHP camiası ve İhsan Mermerci Lisesi okul arkadaşları akın akın Ulu Cami'ye geldiler. AK Parti,CHP, MHP, DYP, DP, İYİ Parti camiaları, Zeytinburnu Belediyesi camiası Ulu Cami'ye gelmişlerdi.

VEFAT OKUL ARKADAŞLARINI BİR ARAYA GETİRDİ

Talip ÖZTÜRK'ün vefatı MHP ve İhsan Mermerci Camiası eski dostlarını bir araya getirdi. Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat AYDIN, 3. Dönem Belediye Başkanı Dr. Adil EMECAN, Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcıları Gökhan KASAP ve Feruz KUTSAL, Aydınlar Ocağı Genel Sekreteri Mimar Süleyman ULUOCAK, MHP Zeytinburnu İlçe Başkanı Reşat OK, MHP İstanbul 2 Bölge Milletvekili Adayı Metin YAZAR, DP Zeytinburnu İlçe Başkanı Servet HACIAHMETOĞLU ve DYP İlçe eski Başkanı Mustafa KARAGÖZ, İYİ Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Ahmet ÇELİK, AK Parti Zeytinburnu Başkan Yardımcıları Fatih AYDOĞAN ve Mustafa YALÇINKAYA, AK Parti İlçe Meclis Üyeleri Adem ULUOCAK, Cüneyt TEZCAN ve Fikret TUNCER, AK Parti İlçe Teşkilat eski Başkanı Hasan MEMİŞ, CHP Belediye İlçe Meclis Üyeleri Hüseyin ÜSKÜDAR ve Satı ORAL, Meclis eski Üyeleri Hasan ULUOCAK, Hasan Beyhan AYDIN ve Yaşar DİNDAR, Zeytinburnu 1. Dönem Emniyet Müdürü Dursun ERYILDIZ, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Asuman Sula DURMUŞOĞLU ve eşi Salih Zeki DURMUŞOĞLU, İYİ Parti Zeytinburnu Yönetimi Mustafa AKGÜN, Erdiç BAYRAKTAR, Hasan Basri ALİM, Nuripaşa Mahalle Muhtarı Yılmaz KAYA, Yeşiltepe Mahalle Muhtarı Nadiye POLAT, Zeytinburnu Kent Konseyi Genel Sekreteri Mehmet ATEŞ, Zeytinburnu Spor eski Başkanı Mustafa GÜNAYDIN ve Zeytinburnu Spor Kulübü Yönetim Kurulu eski Üyeleri Ahmet BAYRAKTAR, Arzu ARABUL ve Diyar ARABUL, Zeytinburnu Sporlular Derneği eski Başkanı Muhsin KOÇ, Ordulular Dernek Başkanı Recai MEMİŞ, İhsan Mermerci Mezunları Dernek eski Başkanı Saadettin SÖKMEN, Ahde - Vefa Dernek Başkanı Metin ŞENGÖZ, Avrupa Tüketiciler Derneği Başkanı İrfan ŞAFAK, okul arkadaşları ve MHP camiası ile komşuları ve arkadaşlarından Enver TORTAŞ, Rumeli Sanatçısı Salih CAN, Cengiz GÜNDÜZ, Akay DEMİRER, Metin KORKMAZ, Hayri İDİK, Apdullah SAPAN, Tarık TUNÇEL, Özcan ÖZKUL, Davut BOSTAN, Suat FAZLIOĞLU, (Hoca ) Mustafa ÖZDEMİR, Ahmet ŞİMŞEK, kürt ALİ, İsmail KARAOĞLU, Talip ÖZTÜRK, Mustafa AYGÜN, sarı Salim, Fahrettin ULUOCAK, Ali Rıza ATASOY, Ali Osman AKÇEN, Adem ÇETE, Ziya Kemal GÜLAY, Hasan HEPŞEN, İsmail YAVUZ, Sıtkı AKBAL, Ali KULİL, Yüksel KOÇ, Ömer YILDIZ, Gazeteci Hüseyin ÇETİNER ve isimlerini burada ayrı ayrı sayamadığımız onlarca kişi merhum Talip ÖZTÜRK'ün son yolculuğu için bir araya geldiler.

5 Haziran 2018 Salı günü Nuripaşa Mahallesi Ulu Cami'de kılınan ikindi vakit ve cenaze namazı ardından merhumun naaşı Bakırköy - Osmaniye mezarlığına götürülerek aile kabristanına defnedildi. Merhum'a Allah ( c.c. )'den rahmet niyaz ederiz. Mekanı Cennet, ruhu şad olsun. Sevgili eşi Selma ÖZTÜRK ve evlatlarına, yakınlarına, dostlarına ve tüm arkadaşlarına baş sağlığı dileriz.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-MEHMET ALPAY