İFTAR PROGRAMINA YÜZLERCE ŞEÇKİN DAVETLİ KATILDI

Murat Elmas’ın İftar davetine Zeytinburnu Belediye başkan yardımcıları Ferruz Kutsal ve Semih Demirci, CHP Zeytinburnu Belediye Meclis üyesi ve Grup başkan vekili Hasan Hüseyin Üsküdar, Zeytinburnu 3. Dönem Belediye Başkanı Dr. Adil Emecan, CHP Zeytinburnu ilçe başkanı Metin Doğan, MHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı Metin Yazar, AK Parti Zeytinburnu ilçe başkan yardımcısı Mustafa Yalçınkaya, Zeytinburnu Belediyesi Fen işleri müdürü Engin Köklü, İYİ Parti Teşkilat Başkanı Dursun Eryıldız, CHP Zeytinburnu ilçe sekreteri Barbaros Doğruel, Eski Zeytinburnu Esnaf odası başkanı Tacettin Akdağ, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Tunahan Haydar, MHP Ülkü ocakları Teşkilat Başkanı Baycan Bulut ve yönetim kurulu üyeleri, Iğdırlılar Dernek başkanı Öztürk Altuntaş ve yönetim kurulu üyeleri, Iğdır Kamışlı Köyü dernek başkanı Bahri Buyruk, Zeytinburnu Mardinliler Dernek Başkanı Tuncay Akalp, İmam Cafer Sadık Camii Dernek Başkanı Mehmet Tahan ve Yönetimi, Marmara Mardinliler Dernek Başkan yardımcısı Mehmet Emin Dağ ve Yönetim kurulu üyeleri, İstanbul Ülkü ocakları il yöneticisi Okan Topçu, İçerde Dizinin Miniği Seyithan Özdemir, Ünlü Kixboxcılarımızdan Kafkas Kartalı Erkan Varol, Kana Karaca, Serkan Eyvazor, Adem Ballı, Çiğdem İnşaat Emlak Sahibi Hakkı Ertunç, Tekbaşlar İnşaat Emlak’ın sahibi Naif Tekbaş, CHP Zeytinburnu ilçe yönetim kurulu üyesi Bülent Kara, Zeytinburnu’nun sevilen iş adamlarından İsmail Naç, Tahsin İpek, Musa Elmas, Mimar Saffet Turgut, Deniz Üsküdar, Ulaş Alagöz, Suat Çetinceviz, Ali Özgün, Hüseyin Dağhan ,Mustafa Ocak, Sadık Özcan başta olmak üzere çok sayıda seçkin davetli yanında camii, cemaati ve mahalle halkı iftara katıldı.

MURAT ELMAS İFTARA KATILAN DAVETLİLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Elmasım İnşaat Emlak’ın sahibi İş adamı ve Azeri Camisi (İmam-ı Cafer Sadık Camisi) Dernek başkan yardımcısı Murat Elmas iftar sonrası Zeytinburnu Haber Gazetesine yaptığı açıklamada, iftar davetimize iştirak eden başta, Zeytinburnu Belediye başkan yardımcıları sayın Feruz Kutsal’a, Semih Demirci’ye, Dr. Adil Emecan’a, CHP Zeytinburnu ilçe başkanı Metin Doğan’a, MHP Milletvekili adayı Metin Yazar’a, CHP Zeytinburnu Meclis üyesi ve grup başkan vekili Hasan Hüseyin Üsküdar olmak üzere ülkü ocaklarının değerli yöneticileri ve üyeleri başta olmak üzere birlik ,beraberlik ve kardeşlik iftarımıza icabet edip bizi memnun eden bütün dostlarımıza kendim, Cami derneğim ve ailem adına teşekkür ediyorum dedi.

BAŞKAN YARDIMCILARI VE SİYASİ PARTİLERİN TEMSİLCİLERİDE İFTARA KATILDI

Zeytinburnu Belediye başkan yardımcıları Ferruz Kutsal ve Semih Demirci’de şunları söylediler “Belediye başkanımız sayın Murat Aydın Çırpıcı’da Belediyemizin sokak iftarı olduğundan dolayı buraya katılamadı. Ancak bizim burada bulunmamızı istedi. Murat Elmas başta olmak üzere bütün katılımcılara selamları var şeklinde konuştular. CHP Zeytinburnu Meclis üyesi ve Grup başkan vekili Hasan Hüseyin Üsküdar da şunları söyledi, komşumuz arkadaşımız Murat Elmas’ın verdiği iftarda olmaktan dolayı çok mutlu oldum. Allah hayrını kabul eleyesin. Çok güzel ve kalabalık bir ortam sevenleri çok olunca salon da dar geldi. Allah hayrını kabul eylesin dedi. MHP İstanbul Milletvekili adayı Metin Yazar’da Murat Elmas arkadaşımız çevresinde sevilip sayılan bir arkadaşımız Camimizin de dernek başkan yardımcısı. Bugün burada yüzlerce arkadaşımızı aynı iftar sofrası etrafında bir araya getirdi. Allah hayrını kabul etesin dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL