1992 yılında kurulan ZİAD (Zeytinburnu İşadamları Derneği) Ayhan Özsoy ile yükselişe geçti. Zeytinburnu İşadamları Derneğini Kurumsal Yapıya kavuşturan ve Sosyal içerikli Projelere imza atan Ayhan Özsoy işadamları tarafından 4.kez Başkanlığa Aday gösterildi. 13. Olağan Genel Kurul 1 Mayıs Pazar günü dernek lokalinde yapıldı. Kongre sonrasında Ayhan Özsoy Dördüncü kez Zeytinburnu İşadamları Derneğinin Başkanı oldu.

Başkan Ayhan Özsoy ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri: Ali Faik Biçer, Ali Gedik, Berna Yüksel, Beytullah Bıyık, Burak Akgül, Cüneyt Tezcan, Ercan Kabadayı, Fatih Ayberg Peker, İnci Karayani, Kaan Aydoğan, Nejdet Baykan, Ercan Ergül, Ali Çebi Zeytinburnu ilçe Emniyet Müdürü Cenk Özmen’i makamında ziyaret ettiler.

Aynı Zamanda Zeytinburnu Polis Hizmetleri Geliştirme Derneğinin de Başkanı olan Ayhan Özsoy ve beraberindeki işadamlarına yeni görevlerinde başarılar diledi. Başkan Ayhan Özsoy yeni yönetimini Cenk Özmen’e tanıttı. Yeni bir formatla kongremizi gerçekleştirdik ve kadromuzu gençleştirdik. Amacımızı hem ilçemize hem ülkemize daha fazlama katma değer katmak istiyoruz dedi. Başkan Özsoy ilçemizin başarılı Emniyet Müdürü Cenk Özmen’e misafir perverliğinden dolayı teşekkür etti.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL