ZERUJ KİMDİR?

Zehra Özkaymaz, aslında İngilizce öğretmeni ama o, kendini organizatör bir anne olarak tanımlıyor. O da instagram fenomenlerinden… Zeruj adıyla oluşturduğu kimliğiyle, çoğunluğu ev kadınlarından oluşan arkadaşlarıyla kermesler, parti organizasyonları düzenleyerek işi, geleneksel festival düzenlemeye kadar getirmiş girişimci bir kadın. Festivallerine verdiği isim de Zeruj. Anlamı; kardeşlik, sevgi, hoşgörü, kadın ve renk demek. Bir yılda dört etkinlik düzenleyen Zehra Hanım ve ekibi bugüne kadar 140 tasarımcıyla 200 bin kişiye ulaştılar. Hedefleri uluslararası platforma Türkiye’yi taşımak ve Ortadoğu’nun moda merkezi yapmak. Muhafazakâr kesimin ilk festivalini yapmış olmanın verdiği ayrıcalığı taşıyan Zehra Hanım, festivaller sayesinde birçok ev kadınını iş dünyasına kazandırdıklarını ve sosyal medyada sahte ürünleri orijinalmiş gibi satanlara karşı meydan okuduklarını söylüyor. Festivallerini “kadın kadına dayanışma festivali” olarak adlandıran Özkaymaz, anneler için festival alanında çocuklarını rahatlıkla bırakabilecekleri oyun alanı oluşturulmuş. Kadınlar alanı gezerken çocukları da kendileri için kurulan oyun alanında vakit geçirebiliyor.  Farklı giyim ve yaşam tarzıyla sosyal medyada varlığını sürdüren, espirili ve kendiyle barışık Zeruj lakaplı Zehra Özkaymaz Marmaray ve Avrasya Tünelini kullanırken önünden geçtiği Tekstilport AVM’yi bir anda karar vererek satın aldı.

MUHAFAZAKAR MODA’NIN YENİ MERKEZİ ZERUJPORT OLACAK

Muhafazakar moda yepyeni bir kültürle tanışıyor. Zeruj Port, muhafazakar moda dünyasının yeni buluşma noktası. Modanın en yeni trendleri, seçkin markalarıyla Zeruj Port’da. Muhafazakar dünyanın yeni buluşma noktasında Türkiye’nin ve dünyanın en ünlü markaları olacak. Zeruj Port, restoranları, etkinlik alanı, kapalı otoparkı, mescidi, banka şubesi, döviz bürosu, yürüyüş ve dinlenme yolları ile cadde mağazaları ve AVM konseptini birarada sunuyor.

ZERUJ PORT AVM'YE, ULAŞIM ÇOK KOLAY

Türkiye'nin ilk hanım ve muhazafakar avmsi Zeruj Port Avm. İçinde ezan okunan, en beğenilen markaların kadın giyim, züccaciye ve çocuk giyim ve en güzel cafelerin yeraldığı bir avm. İstanbul'un göbeğinde, Marmaraya 5dk, Avrasya tüneline 7dk, ZEYTİNBURNU sahile çok yakın.

ZERUJ PORT AVM’DE YER ALACAK MAĞAZALAR

Mulier, invee: Haşema, Basic Love; alMarwah, Tekbir, Karaca(Krc), Özdilek: Suqse, Fresh Scarfs, YkzCeylan, MMB tasarım, etesettür, dresslove; Moodbasic, Nihan, Tuğba &Venn: My Sweet Home: Bky Butik, Prenses Bujiteri, By Express, Elif Eser, Green Light, Missare Butik, Yakamoz Eşarp, Pamukevi Eşarp, Tülay Pehlivan, Esra Merdoğlu, Şahin Gümüş, Süreyya İstif, Rabiaca, Pearly Collection, Kalyoncu Trend, By Altuni, elifs moda, Selam Özkan; Ipekevim, Sevgi Kütükçü, Nevra Butik, MisCats, Qayha, Mim Kahve, Miss Aysge, Fratelli Diamanti, Ladureipek, Elin Mısıroğlu, Ayşe Genç, hilay butik, Kk Desing, Al-Mara Exclusive; Ayşegül Güneş, Ferda, Jorbinol, Fanbella, Butik Melike, Ferraceci, My Mood, Dresslove, Lysa Studio, Kadriye Baştürk, Kevser Sarıoğlu, Garzia, bygülay

Adres: Kazlıçeşme Mahallesi  Asım Kazancıgil Cd. No:38-1, 34020 Zeytinburnu/İstanbul Tel : (0212) 582 60 83 Fax : (0212) 582 60 83

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL