Geçtiğimiz günlerde Urfalılar Derneği, Tüm Rumeli Türkleri Dayanışma Derneği Ve CHP ziyaretlerinin ardından AK Parti'yi de ziyaret ettiler. Kalabalık bir heyetle gerçekleştirilen ziyarette karşılıklı güzel temennilerin yanı sıra ülkemizin gündemine dair değerlendirmeler yapıldı. Saadet Partisi Zeytinburnu İlçe Başkanı Kemal Yılmaz, ülkemizin her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğunu, bu sebeple de karşılıklı görüşme ve fikir alışverişlerinin daha sıklıkla yapılması gerektiğini ifade etti.

Yılmaz şöyle devam etti; "Biz her zaman söylüyoruz 80 milyon tek vücut olması gereken kardeş olması gereken bir ülkeyiz. Ve biz siyasilerin müsbet diyaloğu tabanlarımıza daha olumlu yansıyacaktır. Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu güzel bir adım attı ve tüm partileri ziyaret ederek bu konuda öncülük etmiştir. Ülkemiz hassas bir dönemden geçiyor. Ordumuz sınır ötesi harekât başlatmıştır. Bu son derece olumlu ve önemlidir. İnşallah sağ salim ve başarılı bir netice alacak ve ülkemizin barışı ve güvenliğine kastetmeye çalışan çapulculara gereken dersi vermiş olacaklardır.

Bizler siyasi partileriz. İktidar var muhalefet var. Herkes işini yapacak ve daha iyi projeler sunmak için gayret gösterecektir. Ama maalesef şu anda Türkiye'de farklı düşünenlere birtakım yanlış ithamlar yapılmakta, hainlikle itham edilecek kadar ileriye gidilmektedir. "Benden değilsen diğerindensin" mantığı yanlış bir mantıktır. Biz Zeytinburnu' da tüm partilere eşit mesafedeyiz. Ve doğrularımızı herkese her platformda anlatmaya devam edeceğiz. Ak parti ilçe Başkanı Bahattin Ünver de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL