• Zeytinburnu'ndaki üçgen arsa 14.9 milyon TL'ye satılıyor
  • Zeytinburnu gelecek 5 yılda yüzde 108 değer kazanacak
  • Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti
  • MHP'den Saadet Partisi'ne iade-i ziyaret
  • 'Zeytinburnu Kimsenin tercihine göre planlanamaz'
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Zeytinburnu İHH'dan Gazze'ye yardım kermesi

İHH İnsani Yardım Vakfı Zeytinburnu temsilciliği önderliğinde İlçemizde ki birçok STK’nın desteğiyle Kudüs kermesi düzenlendi. Kermes 21 Ocak Cuma gününe kadar açık kalacak.

15 Ocak 2018 Pazartesi 12:06

İHH Zeytinburnu önderliğinde Kudüs kermesine, AGD, ASYAAD, DİYANET.SEN, EĞİTİM.BİR.SEN, ENDER, ERBAKAN VAKFI, İLİM YAYMA CEMİYETİ ZEYTİNBURNU, TÜGVA, ZEYYED, YAVUZ SULTAN SELİM GENÇLİK DERNEĞİ, ZEYTİNBURNU İSLAM KÜLTÜR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ, İSTEK DER katkı verdi. Kermes Nuripaşa Mahallesi Merv Caddesi İş Bankası Karşısında 21 Ocak’a kadar açık kalacak.

Zeytinburnu İHH temsilcisi Murat Uluocak kermes açılışında yaptığı konuşmada katkı veren herkese teşekkür etti. Uluocak, en çok mazlumun katledildiği, en çok annelerin öldürüldüğü, en çok çocuğun yetim kaldığı, insanların sevdikleriyle can verdiği Gazze için kermes düzenliyoruz. Bugün de şu anda bu güzelliği birlikte paylaşıyoruz. Şu anda Gazze’de insanlar ne yazık ki katlediliyor.

Biz de burada yapabileceğimiz en büyük yardımı yapmaya çalışıyoruz. Bizim için zulmün karşısında dik durmak en önemli şiarımızdır. Zulmün karşısında susanın dilsiz şeytan olduğu anlayışına şartsız inanıyoruz. Çadırdaki sıcaklık iklimsel değil, kalbimizin sıcaklığı da dışa vurmuş durumda ifadesini kullandı.Yapılan duanın ardından kermes, kurdele kesilerek açıldı.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.2%

8.3%

8.6%

6.1%

30.9%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan