• Zeytinburnu'ndaki üçgen arsa 14.9 milyon TL'ye satılıyor
  • Zeytinburnu gelecek 5 yılda yüzde 108 değer kazanacak
  • Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti
  • MHP'den Saadet Partisi'ne iade-i ziyaret
  • 'Zeytinburnu Kimsenin tercihine göre planlanamaz'
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

ELFED, Federasyon genel merkezinin tapusunu aldı

Elazığlı Dernekler arasında dayanışma kurulması yönünde çalışmalar yapmak, var olana katkı sağlamak amacıyla 3 Haziran 2013 tarihinde Faik İçmeli Başkanlığında kurulan ELFED asından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

15 Ocak 2018 Pazartesi 09:44

Geride bıraktığı 4 yılda Yüzlerce etkinliğe imza atan ELFED bu kez Elazığlılar için en önemli projesini hayata geçirdi. Dernek Genel Merkezinin tapusunu aldı. Dernek Merkezinin tapusu için bir araya toplanan üye dernek başkanları ve federasyon yöneticilerinin mutluğu gözlerinden okunuyordu.

Federasyon Başkanı Faik İçmeli, Elazığın geçmişte yaşanmış ve unutulmaya yüz tutan gelenek ve görenekleriyle birlikte, bugün var olan kültürünün tanıtımı, benimsenmesi ve yaşatılması için; üye derneklerle birlikte Türkiye’nin hemen her tarafında bulunan Elazığlı Derneklerle de ilişkiler kurarak ülke düzeyinde etkinliklerde bulunmak” amacıyla kurduğumuz federasyonumuzu artık kiradan kurtardık.

Artık bundan sonra daha büyük projeleri hayata geçiren için kolları sıvayacağız. Tapumuzu almamıza katkı sağlayan tüm iş adalarımıza Elazığ gönüllerine sonsuz teşekkür ediyoruz. Kültürel yozlaşmanın arttığı kentlerde yaşıyoruz: Değerlerimizden koparak adeta yalnızlaşıyoruz. Elazığlıların birbirine tutunarak var olmasını ve kendi geleneklerini unutmadan Türkiye ve Küresel Dünyada yer almak Sosyal Dayanışmayı artıracak üst örgütlenme ihtiyacından ELFED çok fazla ihtiyacı var dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.2%

8.3%

8.6%

6.1%

30.9%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan