Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın'ın doğduğu torakları ilçemizde temsil eden Piraziz Derneği hemşerileriyle kahvaltıda buluştu. Beştelsiz'de bulunan Dernek Merkezindeki kahvaltı programını Dernek Başkanı Fahrettin Karakılıç, Başkan Yrd. Fahrettin Aydemir, Yönetim Kurulu üyeleri Erol Toraman, Ahmet Aydın, Hakan Şahin, Yüksel Toraman ve Erol Akçay koordine etti. Belediye Başkanı Programının yoğunluğu dolayısıyla kahvaltıya katılanları bekletmedi ve programın çay kahve faslına katıldı.

Kahvaltının ardından Önce Dernek Başkanı Fahrettin Karakılıç bir selamlama konuşması yaptı ve bu tür etkinlerin hemşeriyle bir araya gelmek ve istişare yapmak için güzel bir fırsat olduğunu söyledi. Başkan Kahvaltıya katılan herkese teşekkür etti.

Zeytinburnu Belediye Başkan Yrd. Gökhan Kasap Dernek Başkanı ve Yönetimine güzel kahvaltı programında dolayı teşekkür etti. Hemşerilerinin sorunlarını dinledi ve sorunlarına cevap verdi.

Kahvaltıya geç katılan Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın Pirazizli hemşerilerinin Türk kahvesini içti. başkan çocuklarla yakından ilgilendi ve hepsiyle tek tek fotoğraf çektirdi. Hemşeriyle sohbet eden Başkan Aydın kahvaltı için Piraziz Derneğine teşekkür etti.

Pirazizlerin Kahvaltı Programına Giresun Dernek Başkanı Fedai özer, Başkan Yrd. Orhan Tınkır, Yönetim Kurulu Üyeleri,Telsiz Mahalle Muhtarı Yakup TOROMAN ve Hayrettin Aydemir katıldı.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL