• Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Sınav İlanı
  • CHP ilçe örgütü Kadınlar Gününü kutladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisinde yetki tartışması
  • Bilgi Evleri 14. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Başladı
  • Zeytinburnu Meclisi’nin gündemi ‘Asbest’
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Türk Hukuk Enstitüsü İstanbul il Başkanlığına Av. Fethi Ahmet Alparslan seçildi

Türk Hukuk Enstitüsü İstanbul İl Başkanlığı olağan genel kurulunu Akgün otelde yaptı. Genel Kurulda deneyimli siyasetçi ve avukat Ahmet Fethi Alparslan Enstitüsü’nün yeni başkanı oldu.

24 Aralık 2017 Pazar 18:40

Türk Hukuk Enstitüsü İstanbul Şube Başkanlığı Kongresine MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, MHP MDK Üyesi Sn. Metehan Özkan, Türk Hukuk Enstitüsü Genel Başkanı Sn. Tarkan Toper, Yargıtay Üyesi Sn. Mehmet Durgun, İl Başkan Yardımcıları, MHP Fatih İlçe Başkanı Sn. Sertel Selim , Türk Hukuk Enstitüsü bazı illerin Şube Başkanları, Adalet Camiası Hakim ve Savcılar ile hukukçular katıldı

H.S.Y.K eski üyesi Mevcut Yargıtay Üyesi Mehmet Durgun,2 yıl süreyle şube başkanlığı görevini yürüten Av. Muhammet Emin Özkurt'a teşekkür plaketlerini takdim etti. Av. Muhammet Emin Özkurt yeni yönetimde görev alacak. Yapılan Kongre Sonucunda Fethi Ahmet Alpaslan İstanbul Şube Başkanlığına seçildi.
Yeni Başkan Alparlsan kısa bir teşekkür konuşması yaptı.

‘’TÜRK HUKUK ENSTİTÜSÜ Genel Başkanı Av. Tarkan Toper ve Genel Merkez yönetimine, MHP il Başkan'ımız Mehmet Bülent Karataş ve değerli yönetim kurulu üyelerine, Önceki dönem HSYK üyemiz Yargıtay 11.Hukuk Dairesi üyesi Mehmet Durgun'a, Fatih ilçe Başkan'ımız Sertel SELİM ve ilçe yönetim kurulu üyelerine, Türk Hukuk Enstitüsünün fedakar tüm Şube Başkan'larına ,kıymetli hakim ve savcılarımıza,, Birbirinden kıymetli asil, yüce, Necip Türk milletinin yiğit evlatları hukukçu meslektaşlarıma ,Türk Hukuk Enstitüsünün bütün yöneticilerine ve Av. Muhammet Emin Özkurt'a ,işlerinin yoğunluğu nedeniyle iştirak edemeyip telgraf gönderen İstanbul Milletvekilimiz Genel Başkan Yardımcımız Semih Yalçın ve İstanbul Milletvekilimiz İzzet Ulvi Yönter ile Mersin milletvekilimiz Genel Başkan yardımcımız Oktay Öztürk'e ve İstanbul il Ocak Başkanımız Kazım Erdi Aktunç'a ,adliye çalışanlarımıza ayrıca gelmek isteyip de çeşitli sebeplerle iştirak edemeyen kıymetli meslektaşlarıma da çok teşekkür ederim’’ dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.1%

8.3%

8.5%

6%

31%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan