• Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Sınav İlanı
  • CHP ilçe örgütü Kadınlar Gününü kutladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisinde yetki tartışması
  • Bilgi Evleri 14. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Başladı
  • Zeytinburnu Meclisi’nin gündemi ‘Asbest’
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Giresun Derneğinden hemşerilerine hamsi ziyafeti

Zeytinburnu Tüm Giresunlular Derneği hemşerilerine hamsi ziyafeti verdi. 2000 kişilik hamsi ziyafetinin verildiği şölende Belediye Başkanı Murat Aydın, Başkan Yardımcısı Gökhan Kasap ve Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu’da Giresunluları yalnız bırakmadı.

24 Aralık 2017 Pazar 19:34

Zeytinburnu Tüm Giresunlular Dernek Başkanı Fedai Özer ve yeni yönetim kurulu Belediye Başkanı Murat Aydın’ı makamında ziyaret etti. Bu ziyaret esnasında Başkan Aydın Giresun Derneğinin yeni yönetiminden bir istekte bulundu. En kısa bir süre içinde hamsi partisi verin ve hemşerilerinizle kucaklaşın dedi. Dernek yönetimi Başkanın bu isteğini yerine getirdi ve 2000 kişiye hamsi ziyafeti verdi.

Horon ve kemençe eşliğinde verilen hamsi ziyafetinde kısa bir konuşma yapan Başkan Murat Aydın ve yeni yönetime başarılar diledi ve bu tür etkinlikler sizlerin bir araya gelmesinin ve kaynaşmasını sağlar bunları belirli sürelerle yapmak gerekir dedi. Hamsi kuyruğuna getiren Belediye Başkanı Murat Aydın ve Başkan Yardımcısı Gökhan Kasap’a hamsi ekmeği Dernek Başkanı Fedai Özer kendi elleriyle hazırlayarak ikram etti.  Hamsi ziyafetinde horon oynayan hemşerilerini de izleyen Başkan Murat Aydın horona girmedi fakat hemşerilerine alkışlarıyla eşlik etti.

Zeytinburnu Tüm Giresunlular Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği tarafından düzenlenen hamsi şölenine, Mavi Karadeniz TV. Yönt. Kurulu Bşk Fuat Kuş, Ses ve Kemençe Sanatçısı Coşkun Arslan, Dernek Başkanı Fedai Özer, Dernek Sekreteri Orhan Tınkır, Muhasip Celalettin Çapkın, Dernek Başkan Yardımcıları Zeynel Arpacık, Yüksel Toraman, Lokal Müdürü Ali Öztürk , Sosyal İşler Başkanı Cesarettin Okkaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri  Hasan Ekiz, Ali Dilsiz, Erdal Toraman, Recep Tiryaki , Uğur Kartal, Özer Kahveci, Murat Demirel, Ersin Akkaya Ve Giresunlular katıldı.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler1

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.1%

8.3%

8.5%

6%

31%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan