Irmak ET 1996 yılında bugüne tam hizmet kalite ve lezzeti aynı noktada buluşturmaktadır. İşletme vazgeçilmez besin maddesi olan et ürünlerini tüketiciye en kaliteli en uygun ve en sağlıklı bir şekilde sunmanın keyfiyle çalışmaktadır.

11 Yaşında abisiyle birlikte çalışamaya başlayan Süleyman Deveci 6 yıl abisiyle birlikte ardından marketlerde ve kasaplarda çalışarak deneyimin deneyim katmaya başladı. Askerlikten döndükten sonra aile şirketlerinde çalışmaya devam eden Süleyman Bey 1996 yılında, kardeşi İdris ile birlikte Irmak ET’i kurdu. Irmak ET’in kurulmasıyla birlikte direkt tüketiciden birinci elden alarak üreticiye ulaştırmaya başlayan Süleyman Bey bir süre böyle devam etti.

Önce Beştelsiz Mahallesinde Özgürlük Parkı'nın içerisinde halk pazarı iken kurulan Irmak ET, 4 Yıl burada faaliyet gösterdi ardından 2013 Yılına kadar Rauf Denktaş caddesinde ticari hayatına devam etti. Daha sonra ise Veliefendi Mahallesi 75/2 sokakta kendi mülklerini satın alarak kendi işyerlerinde hizmet vermeye başladılar. Beş yıldır burada faaliyet gösteren Irmak Et artan talebe cevap vermek amacıyla 2.Şubsini açmaya karar verdi.

Irmak ET, ikinci Şubesinin yenilediği konsept ve logosuyla Nuripaşa Mahallesi 14 Sokak No: 5 A Zeytinburnu adresinde açtı. Dualarla açılan yeni şubesinin açılış kurdelesini Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Kasap kesti ve hayırlı olmasın temennisinde bulundu.

Irmak ET’in ortaklarından İdris Deveci açılış gününde izdihama neden olan müşterilerine ve açılışta kendilerini yalnız bırakmayan tüm eş dost akara ve özellikle Başkan Yrd. Gökhan Kasap’a teşekkür etti. İdris Deveci, Irmak ET kendi ürünlerini kendi çiftliğinde yetiştiriyor ve doğrudan müşteriyle buluşturuyor dedi. Deveci açıklamalarına şöyle devam etti. Irmak ET sadece perakende değil lokanta ve bazı kasaplara da toptan et veriyor. Et alırken beyaza yakın olmasına bakacak çok kırmızı olmayacak. Irmak ET olarak bizler doğal ortamda yetiştirdiğimiz besi ürünlerimizi, veteriner hekim kontörlünde kesiyoruz soğuk hava zincirinde öze aracımızla depomuza ve oradan şubelerimize ulaştırıyoruz. Şunu iddia ediyoruz bizler helal gıda sertifikalı en kaliteli ürünü en uygun fiyat veriyoruz dedi.

IRMAK ET İLETİŞİM

Merkez Şube: Velifendi Mahallesi 75/2 sokak No: Zeytinburnu
2.Şube: Nuripaşa Mahallesi 14 Sokak No: 5 A Zeytinburnu
www.irmaket.com.tr

AÇILIŞA ÖZEL FİYATLAR

Sucuk: 32.90 TL
Baget: 5.50 TL
Kızarmış Tavuk: 7 TL
Köfte: 29,90 TL
Dana Kuşbaşı: 35.90 TL
Dana Bonfile: 75.00 TL
Dana Kıyma: 29.00 TL
Dana Tranç: 39.90 TL
Dana Antrikot: 54.00 TL
Kuzu Kol: 34.90. TL
Kuzu But: 38.90 TL
Kuzu Gerdan: 29.90 TL
Kuzu Pirzola: 70 TL
Kuzu Kuşbaşı: 49.90 TL
Tavuk Bütün: 6.25 TL
Tavuk But: 5.25 TL
Tavuk Göğüs: 7.25 TL
Tavuk Kanat: 7.00 TL
Tavuk İnci: 7.50 TL
Tavuk Bonfile: 9.50 TL
Kemiksiz Göğüs: 8.50 TL
Yaprak Kanat: 13.00 TL
Kanatsız Tavuk: 4.75 TL