• Afrin son durum haberleri-Afrin alındı mı PKK-PYD kaçıyor
 • Öğrenciler Karnelerini Aldı, Yarıyıl Tatili Başladı!
 • İstanbul'un imar yönetmeliği değişti
 • Saadet Partisi gazetecilerle yemekte buluştu
 • Bu ülkenin Ömer Turan'dan başka derdi yok mu?
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

IRMAK ET’in 2.Şubesine görkemli açılış

1996 Yılında Zeytinburnu Halkına hizmet vermeye başlayan Irmak Et 21 yıllık deneyimini İkinci şubesi ve yeni konseptiyle taçlandırdı. Kaliteyi ve hijyeni en uygun fiyatlarla sizler buluşturan Irmak ET’in yeni şubesinin açılışında izdiham yaşandı. Açılışta 1000 kişiye etli pilav ikram edildi.

23 Aralık 2017 Cumartesi 17:14

Irmak ET 1996 yılında bugüne tam hizmet kalite ve lezzeti aynı noktada buluşturmaktadır. İşletme vazgeçilmez besin maddesi olan et ürünlerini tüketiciye en kaliteli en uygun ve en sağlıklı bir şekilde sunmanın keyfiyle çalışmaktadır.

11 Yaşında abisiyle birlikte çalışamaya başlayan Süleyman Deveci 6 yıl abisiyle birlikte ardından marketlerde ve kasaplarda çalışarak deneyimin deneyim katmaya başladı. Askerlikten döndükten sonra aile şirketlerinde çalışmaya devam eden Süleyman Bey 1996 yılında, kardeşi İdris ile birlikte Irmak ET’i kurdu. Irmak ET’in kurulmasıyla birlikte direkt tüketiciden birinci elden alarak üreticiye ulaştırmaya başlayan Süleyman Bey bir süre böyle devam etti.

Önce Beştelsiz Mahallesinde Özgürlük Parkı'nın içerisinde halk pazarı iken kurulan Irmak ET, 4 Yıl burada faaliyet gösterdi ardından 2013 Yılına kadar Rauf Denktaş caddesinde ticari hayatına devam etti. Daha sonra ise Veliefendi Mahallesi 75/2 sokakta kendi mülklerini satın alarak kendi işyerlerinde hizmet vermeye başladılar. Beş yıldır burada faaliyet gösteren Irmak Et artan talebe cevap vermek amacıyla 2.Şubsini açmaya karar verdi.

Irmak ET, ikinci Şubesinin yenilediği konsept ve logosuyla Nuripaşa Mahallesi 14 Sokak No: 5 A Zeytinburnu adresinde açtı. Dualarla açılan yeni şubesinin açılış kurdelesini Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Kasap kesti ve hayırlı olmasın temennisinde bulundu.

Irmak ET’in ortaklarından İdris Deveci açılış gününde izdihama neden olan müşterilerine ve açılışta kendilerini yalnız bırakmayan tüm eş dost akara ve özellikle Başkan Yrd. Gökhan Kasap’a teşekkür etti. İdris Deveci, Irmak ET kendi ürünlerini kendi çiftliğinde yetiştiriyor ve doğrudan müşteriyle buluşturuyor dedi. Deveci açıklamalarına şöyle devam etti. Irmak ET sadece perakende değil lokanta ve bazı kasaplara da toptan et veriyor. Et alırken beyaza yakın olmasına bakacak çok kırmızı olmayacak. Irmak ET olarak bizler doğal ortamda yetiştirdiğimiz besi ürünlerimizi, veteriner hekim kontörlünde kesiyoruz soğuk hava zincirinde öze aracımızla depomuza ve oradan şubelerimize ulaştırıyoruz. Şunu iddia ediyoruz bizler helal gıda sertifikalı en kaliteli ürünü en uygun fiyat veriyoruz dedi.

IRMAK ET İLETİŞİM

Merkez Şube: Velifendi Mahallesi 75/2 sokak No: Zeytinburnu
2.Şube: Nuripaşa Mahallesi 14 Sokak No: 5 A Zeytinburnu
www.irmaket.com.tr

AÇILIŞA ÖZEL FİYATLAR

Sucuk: 32.90 TL
Baget: 5.50 TL
Kızarmış Tavuk: 7 TL
Köfte: 29,90 TL
Dana Kuşbaşı: 35.90 TL
Dana Bonfile: 75.00 TL
Dana Kıyma: 29.00 TL
Dana Tranç: 39.90 TL
Dana Antrikot: 54.00 TL
Kuzu Kol: 34.90. TL
Kuzu But: 38.90 TL
Kuzu Gerdan: 29.90 TL
Kuzu Pirzola: 70 TL
Kuzu Kuşbaşı: 49.90 TL
Tavuk Bütün: 6.25 TL
Tavuk But: 5.25 TL
Tavuk Göğüs: 7.25 TL
Tavuk Kanat: 7.00 TL
Tavuk İnci: 7.50 TL
Tavuk Bonfile: 9.50 TL
Kemiksiz Göğüs: 8.50 TL
Yaprak Kanat: 13.00 TL
Kanatsız Tavuk: 4.75 TL
Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
 • Yorumlar0
 • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

 • Abdi İpekçi Spor Salonu yıkılıyor

  Abdi İpekçi Spor Salonu yıkılıyor

  Abdi İpekçi Spor Salonu'nun yıkılarak yerine tesis yapılacağı açıklanmıştı. Yıkıma bugün itibariyle başlandı

 • Türk ordusuna karşı terör ittifakı: Esirleri serbest bıraktılar

  Türk ordusuna karşı terör ittifakı: Esirleri serbest bıraktılar

  AFRİN harekatında köşeye sıkışan PKK/PYD kirli oyunlara başvurmaya başladı. ABD'nin IŞİD ile savaşıyor diye beslediğini söylediği PYD, TSK ile savaşmaları karşılığında hapistekileri serbest bıraktı.

 • Mehmet Şahin sevenlerini yasa boğdu

  Mehmet Şahin sevenlerini yasa boğdu

  Zeytinburnu belediyesi eski temizlik işleri müdürü ve CHP Zeytinburnu çırpıcı mahalle delegesi Mehmet Şahin’in naaşı erikli baba cem evinde sırlanarak Osmaniye mezarlığında toprağa verildi..

 • Fotoğraf Meraklılarını Buluşturan Z Fotofest Başladı

  Fotoğraf Meraklılarını Buluşturan Z Fotofest Başladı

  Zeytinburnu Belediyesi yok olmaya yüz tutmuş tarihi gün yüzüne çıkarmaya devam ediyor. Son Yirmi yılda onlarca tarihi eseri gün yüzüne çıkaran Zeytinburnu Belediyesi en son tarihi belediye binasını restore ediyor.

 • Doğu Türkistanlı 500 kişilik grup, gönüllü askerlik için başvurdu

  Doğu Türkistanlı 500 kişilik grup, gönüllü askerlik için başvurdu

  Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin'deki terörist gruplara yönelik başlattığı "Zeytin Dalı Harekatı"nın ardından, İstanbul'da yaşayan 500 Doğu Türkistanlı, Zeytinburnu Askerlik Şubesi Başkanlığı'na gönüllü askerlik başvurusunda bulundu.

 • Seyyid Nizam Camisi'nden Mehmetçik'e Zafer Duası

  Seyyid Nizam Camisi'nden Mehmetçik'e Zafer Duası

  TSK'nın Afrin'de başlattığı "Zeytin Dalı Harekatı"nın zaferle sonuçlanması için ülke genelindeki 90 bin camide kılınan sabah namazında Mehmetçiğe dua edildi, Fetih Suresi okundu.

 • Av.Fahri Biçer anısına ZİAD’da mevlit okutuldu

  Av.Fahri Biçer anısına ZİAD’da mevlit okutuldu

  Geçen yıl aramızdan ani şekilde ayrılan Zeytinburnu eski Belediye Başkan Danışmanı Av.Fahri Biçer için sevenleri ve arkadaşları sene-i devriyesinde Zeytinburnu İşadamları Derneğinde toplandı.

 • Afrin son durum haberleri-Afrin alındı mı PKK-PYD kaçıyor

  Afrin son durum haberleri-Afrin alındı mı PKK-PYD kaçıyor

  AFRİN'den gelen son dakika haberlere göre TSK birlikleri köyleri alarak ilerliyor. Zeytin Dalı harekatının 3. gününde TSK destekli ÖSO şu ana kadar 9 köyün denetimini ele geçirirken PKK/PYD kaçıyor. Afrin'e TSK birlikleri cumartesi günü saat 11.05'te harekat başlatmıştı. Afrin operasyonunda amaç 30 km derinliğe girip güvenli bölge oluşturmak. İşte Zeytin Dalı operasyonunda son durum;

 • Kilisli ZİRVE KÜNEFE Zeytinburnu Telsiz’de açıldı

  Kilisli ZİRVE KÜNEFE Zeytinburnu Telsiz’de açıldı

  Hatay ve Kilis’in en meşhur tatlısı KÜNEFE ‘Sizleri tatlı bir ziyafete bekliyoruz’ sloganıyla Zirve farkıyla Zeytinburnu Telsiz Mahallesinde tatlı severlerin hizmetine sunuldu.

 • Öğrenciler Karnelerini Aldı, Yarıyıl Tatili Başladı!

  Öğrenciler Karnelerini Aldı, Yarıyıl Tatili Başladı!

  18 milyon öğrenci, karnelerini alarak yarıyıl tatiline çıktı. Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, "Ödev yok. Ödev kesinlikle vermiyoruz. Genelgeyi de gönderdik." dedi.

 • İstanbul'un imar yönetmeliği değişti

  İstanbul'un imar yönetmeliği değişti

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın hazırladığı "Planlı Alanlar Yönetmeliği" doğrultusunda düzenlenen yeni İstanbul İmar Yönetmeliği, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nde kabul edildi.

 • Zeytinburnu’nun ilk özel Kentsel Dönüşümü LİVZA ön talep topluyor

  Zeytinburnu’nun ilk özel Kentsel Dönüşümü LİVZA ön talep topluyor

  İstanbul Avrupa yakası konut projelerinden biri olarak TESA Yapı imzasıyla hayata geçirilen LİVZA Zeytinburnu projesinde ön talep toplama dönemi başladı.65 milyon TL yatırımla İstanbul Zeytinburnu bölgesinde kentsel dönüşüm projesi olarak yükselecek olan Livza Zeytinburnu 101 daireden oluşacak.

 • Maketten satışta 'bina tamamlama sigortası' devrede

  Maketten satışta 'bina tamamlama sigortası' devrede

  Gümrük ve Ticaret Bakanlığı maketten konut satışlarında yaşanabilecek mağduriyetleri önlemek üzere bina tamamlama sigortası poliçesini uygulamaya başladı.

 • 'Başkanlık bitecek fakat fotoğrafa olan aşkım bitmeyecek'

  'Başkanlık bitecek fakat fotoğrafa olan aşkım bitmeyecek'

  56 yerli ve yabancı, usta ve genç fotoğrafçının çalışmalarının yer aldığı festivalde ayrıca sanatçı konuşmaları, portfolyo değerlendirmeleri, paneller, seminerler, slayt gösterileri, rehberli sergi turları, belgesel film gösterimleri ve atölyeler olacak

 • Hülya Avşar yıllar önce Zeytinburnu'nda böyle vurulmuş

  Hülya Avşar yıllar önce Zeytinburnu'nda böyle vurulmuş

  Usta gazeteci Tahir Yaman, Hülya Avşar'ın sinemaya ilk girdiği yıllarda Kadir İnanır'la başrolünü paylaştığı filmde, yanlışlıkla vurulup hastaneye kaldırıldığı olayı yıllar sonra anlattı.

 • Cemal Aydar’ın Baba Acısı..

  Cemal Aydar’ın Baba Acısı..

  CHP Zeytinburnu Meclis Üyesi Cemal Aydar Ağabeyimizin Muhterem Babası Hacı Ekrem Aydar büyüğümüz Hak'ka yürüdü.

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.3%

8.3%

8.5%

6.1%

30.8%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan