• Afrin son durum haberleri-Afrin alındı mı PKK-PYD kaçıyor
 • Öğrenciler Karnelerini Aldı, Yarıyıl Tatili Başladı!
 • İstanbul'un imar yönetmeliği değişti
 • Saadet Partisi gazetecilerle yemekte buluştu
 • Bu ülkenin Ömer Turan'dan başka derdi yok mu?
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Kent Konseyi 18.Genel Kurulu yapıldı

Zeytinburnu Kent Konseyi 18.Genel Kurulu,Kent Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı Cemal MERDAN ve Ç.Y.D.D. Başkanı Sema MURAT, Kent Konseyi Genel Sekreteri Mehmet ATEŞ ve Engelliler Derneği Meclis Başkanı Taha Nusret BOZKURT tarafından oluşturulan divan başkanlığında,yaşlılar, Kadınlar ve Engelliler Meclisleri geçen yılda yaptıkları ve yapacakları sunum olarak belirttiler.
21 Aralık 2017 Perşembe 08:40

Zeytinburnu Kazlıçeşme Akdeniz Salonunda gerçekleşen Zeytinburnu Kent Konseyi Yaşlılar, Kadınlar ve Engelliler Meclisi Genişletilmiş Sunumlu Divan Toplantısı'na Zeytinburnu Kaymakamı Ali Taşkın BALABAN, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Mustafa YALÇIN, Belediye Başkanı Murat AYDIN, Garnizon Komutanlığı Temsilcisi Personel Zeytinburnu Askerlik Şube Başkanı Albay Halil AKAR, İlçe Emniyet Müdürü Cenk ÖZMEN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali YEŞİLYURT, İlçe Sağlık Müdürü Havva Kaplan KILAVUZ, Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcıları Gönül DEMİREL ve Feruz KUTSAL, Zeytinburnu Belediyesi Şube Müdürleri , Türkiye Aydın Ocakları Genel Sekreteri Süleyman ULUOCAK, AK Parti Meclis Üyesi Fikret TUNCER, Mehmet ÇAKIR, Meclis eski Üyelerinden Yaşar DEMİRKAN, Cengizhan BAKÇEKAPILI ve Şenol YURTSEVEN, AK Parti Zeytinburnu EKM ile Diyabetliler ve Engelliler Derneği Başkanı Nurşen ÖRNEK,Zeytinburnu Mahalle Muhtarları, Zeytinburnu Kent Konseyi Başkanı Cemal MERDAN, Kent Konseyi Genel Sekreteri Mehmet ATEŞ, Kent Konseyi Yaşlılar Meclis Başkanı Remzi YILMAZ ve Yönetim Kurulu, Kent Konseyi Kadın Meclis Başkanı Gülem GÜVEN ve Yönetim Kurulu, Kent Konseyi Engelliler Meclis Başkanı Taha Nusret BOZKURT, Türk Kızılayı Zeytinburnu Şube Başkanı Ayhan BALCI, AVRASYA Hastaneleri Genel Koardinatörü İbrahim URLU, Zeytinburnu UPS Spor ve Kültür Genel Müdürü Semra DEMİRER ile şampiyon öğrencileri ile bazı okul müdürleri, Zeytinburnu ZİAD - İSPER ve ZEMAYDER Başkanı Ayhan ÖZSOY ve Yönetin Kurulu Üyeleri, İstanbul Kırtasiyeciler Oda Başkanı Yavuz TEKÇE, Zeytinburnu Geliştirme Derneği Başkanı Nevzat ULUOCAK, Cağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Zeytinburnu Şube Müdürü Sema MURAT, Zeytinburnu Çevre –Kültür ve Turizm Derneği (ZEYÇED ) Başkanı Ali GÜNDÜZ, İhsan Mermerci Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Saadettin SÖKMEN, Trabzon Dernekler Federasyonu Kadın Kolları Başkanı Asuman Sula DURMUŞOĞLU ve esi Salih Zeki DURMUŞOĞLU, MAGDER Kurucu Üyesi Hüseyin KARADAYI- Başkan Yüksel DURMUŞ ve eski Başkan Şule AYDIN, Zeytinburnu Tüketici Hakem Heyeti Temsilcisi Av. İsmail TARHAN, Telsiz Kültür Derneği Başkanı Kadir ÜNVER ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Antrenörler Derneği Başkanı Emrullah İÇ, İstanbul Mardinliler Dernekleri Başkanı Ahmet Fuat BODUR, Erikli Baba Derneği Başkanı Metin ERDOĞAN, Afyonlular Dernek Başkanı Adem HONCA, Giresun Prazizliler Dernek Başkanı Coşkun TORAMAN, Çankırılılar Derneği Başkanı Arif ŞENGÜL, Irmak Spor Kurucu Başkanı - Zeytinburnu Amatör Kulüpler Birliği Kurucu Başkanı ve Zeytinburnuspor Kulübü eski Başkanı Cenap ALTIOK ve bazı spor kulübü başkanları, Kazak Vakfı temsilcileri, Gazeteci Mehmet ALPAY, İstanbul Times İmtiyaz Sahibi Hüseyin ÇETİNER ,Zeytinburnu Haber Gazetesi’nden Taylan DEMİRELLİ ve davetliler iştirak ettiler.

Zeytinburnu Kent Konseyi 18.Genel Kurulu, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları ile şehitlerimiz için yapılan saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Divan oluşumu ilgili meclis başkanları, Kent Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı Cemal MERDAN ve Ç.Y.D.D. Başkanı Sema MURAT, Kent Konseyi Genel Sekreteri Mehmet ATEŞ ve Engelliler Derneği Meclis Başkanı Taha Nusret BOZKURT tarafından oluşturuldu.

Protokol konuşmasını Zeytinburnu Kaymakamı Ali Taşkın BALABAN yaptı. Sunumlar Yaşlılar Meclisi Meclisi adına Kent Konseyi Genel Sekreteri Mehmet ATEŞ tarafından yapıldı. Kadın Meclisi sunumları ise slayt gösterisi olarak izleyenlere aktarıldı. Engelliler Meclis Başkanı Taha Nusret BOZKURT, slayt gösterimleriyle yapılan ve yapılacak olan projelerini sundu.

Soru ve cevaplar bölümünde ise 8 kişinin çeşitli konularda soru ve kısa anlatımları yapılırken bir bayanın " Mahallemizde Feto ile ilgili bir çok kişi var. Kaymakamlığa ve valiliğe şikayette bulunduk fakat ilgilenen kimse olmadı " sorusunu Zeytinburnu ilçe OHAL Sorumlu ilgilisi Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Mustafa YALÇIN'a anında cevapladı. Mustafa YALÇIN, Kaymakamlık Makamı'na ve kendilerine yazılı ve sözlü olarak böyle bir konu iletilmediğini özellikle belirtti.

Sorularla ilgili olarak Zeytinburnu Emniyet Müdürü Cenk ÖZMEN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali, YEŞİLYURT ve Belediye Başkanı Murat AYDIN cevaplamalarda bulunduktan sonra Zeytinburnu Kent Konseyi Toplantısı sona erdi.Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
 • Yorumlar0
 • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

 • Abdi İpekçi Spor Salonu yıkılıyor

  Abdi İpekçi Spor Salonu yıkılıyor

  Abdi İpekçi Spor Salonu'nun yıkılarak yerine tesis yapılacağı açıklanmıştı. Yıkıma bugün itibariyle başlandı

 • Türk ordusuna karşı terör ittifakı: Esirleri serbest bıraktılar

  Türk ordusuna karşı terör ittifakı: Esirleri serbest bıraktılar

  AFRİN harekatında köşeye sıkışan PKK/PYD kirli oyunlara başvurmaya başladı. ABD'nin IŞİD ile savaşıyor diye beslediğini söylediği PYD, TSK ile savaşmaları karşılığında hapistekileri serbest bıraktı.

 • Mehmet Şahin sevenlerini yasa boğdu

  Mehmet Şahin sevenlerini yasa boğdu

  Zeytinburnu belediyesi eski temizlik işleri müdürü ve CHP Zeytinburnu çırpıcı mahalle delegesi Mehmet Şahin’in naaşı erikli baba cem evinde sırlanarak Osmaniye mezarlığında toprağa verildi..

 • Fotoğraf Meraklılarını Buluşturan Z Fotofest Başladı

  Fotoğraf Meraklılarını Buluşturan Z Fotofest Başladı

  Zeytinburnu Belediyesi yok olmaya yüz tutmuş tarihi gün yüzüne çıkarmaya devam ediyor. Son Yirmi yılda onlarca tarihi eseri gün yüzüne çıkaran Zeytinburnu Belediyesi en son tarihi belediye binasını restore ediyor.

 • Doğu Türkistanlı 500 kişilik grup, gönüllü askerlik için başvurdu

  Doğu Türkistanlı 500 kişilik grup, gönüllü askerlik için başvurdu

  Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin'deki terörist gruplara yönelik başlattığı "Zeytin Dalı Harekatı"nın ardından, İstanbul'da yaşayan 500 Doğu Türkistanlı, Zeytinburnu Askerlik Şubesi Başkanlığı'na gönüllü askerlik başvurusunda bulundu.

 • Seyyid Nizam Camisi'nden Mehmetçik'e Zafer Duası

  Seyyid Nizam Camisi'nden Mehmetçik'e Zafer Duası

  TSK'nın Afrin'de başlattığı "Zeytin Dalı Harekatı"nın zaferle sonuçlanması için ülke genelindeki 90 bin camide kılınan sabah namazında Mehmetçiğe dua edildi, Fetih Suresi okundu.

 • Av.Fahri Biçer anısına ZİAD’da mevlit okutuldu

  Av.Fahri Biçer anısına ZİAD’da mevlit okutuldu

  Geçen yıl aramızdan ani şekilde ayrılan Zeytinburnu eski Belediye Başkan Danışmanı Av.Fahri Biçer için sevenleri ve arkadaşları sene-i devriyesinde Zeytinburnu İşadamları Derneğinde toplandı.

 • Afrin son durum haberleri-Afrin alındı mı PKK-PYD kaçıyor

  Afrin son durum haberleri-Afrin alındı mı PKK-PYD kaçıyor

  AFRİN'den gelen son dakika haberlere göre TSK birlikleri köyleri alarak ilerliyor. Zeytin Dalı harekatının 3. gününde TSK destekli ÖSO şu ana kadar 9 köyün denetimini ele geçirirken PKK/PYD kaçıyor. Afrin'e TSK birlikleri cumartesi günü saat 11.05'te harekat başlatmıştı. Afrin operasyonunda amaç 30 km derinliğe girip güvenli bölge oluşturmak. İşte Zeytin Dalı operasyonunda son durum;

 • Kilisli ZİRVE KÜNEFE Zeytinburnu Telsiz’de açıldı

  Kilisli ZİRVE KÜNEFE Zeytinburnu Telsiz’de açıldı

  Hatay ve Kilis’in en meşhur tatlısı KÜNEFE ‘Sizleri tatlı bir ziyafete bekliyoruz’ sloganıyla Zirve farkıyla Zeytinburnu Telsiz Mahallesinde tatlı severlerin hizmetine sunuldu.

 • Öğrenciler Karnelerini Aldı, Yarıyıl Tatili Başladı!

  Öğrenciler Karnelerini Aldı, Yarıyıl Tatili Başladı!

  18 milyon öğrenci, karnelerini alarak yarıyıl tatiline çıktı. Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, "Ödev yok. Ödev kesinlikle vermiyoruz. Genelgeyi de gönderdik." dedi.

 • İstanbul'un imar yönetmeliği değişti

  İstanbul'un imar yönetmeliği değişti

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın hazırladığı "Planlı Alanlar Yönetmeliği" doğrultusunda düzenlenen yeni İstanbul İmar Yönetmeliği, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nde kabul edildi.

 • Zeytinburnu’nun ilk özel Kentsel Dönüşümü LİVZA ön talep topluyor

  Zeytinburnu’nun ilk özel Kentsel Dönüşümü LİVZA ön talep topluyor

  İstanbul Avrupa yakası konut projelerinden biri olarak TESA Yapı imzasıyla hayata geçirilen LİVZA Zeytinburnu projesinde ön talep toplama dönemi başladı.65 milyon TL yatırımla İstanbul Zeytinburnu bölgesinde kentsel dönüşüm projesi olarak yükselecek olan Livza Zeytinburnu 101 daireden oluşacak.

 • Maketten satışta 'bina tamamlama sigortası' devrede

  Maketten satışta 'bina tamamlama sigortası' devrede

  Gümrük ve Ticaret Bakanlığı maketten konut satışlarında yaşanabilecek mağduriyetleri önlemek üzere bina tamamlama sigortası poliçesini uygulamaya başladı.

 • 'Başkanlık bitecek fakat fotoğrafa olan aşkım bitmeyecek'

  'Başkanlık bitecek fakat fotoğrafa olan aşkım bitmeyecek'

  56 yerli ve yabancı, usta ve genç fotoğrafçının çalışmalarının yer aldığı festivalde ayrıca sanatçı konuşmaları, portfolyo değerlendirmeleri, paneller, seminerler, slayt gösterileri, rehberli sergi turları, belgesel film gösterimleri ve atölyeler olacak

 • Hülya Avşar yıllar önce Zeytinburnu'nda böyle vurulmuş

  Hülya Avşar yıllar önce Zeytinburnu'nda böyle vurulmuş

  Usta gazeteci Tahir Yaman, Hülya Avşar'ın sinemaya ilk girdiği yıllarda Kadir İnanır'la başrolünü paylaştığı filmde, yanlışlıkla vurulup hastaneye kaldırıldığı olayı yıllar sonra anlattı.

 • Cemal Aydar’ın Baba Acısı..

  Cemal Aydar’ın Baba Acısı..

  CHP Zeytinburnu Meclis Üyesi Cemal Aydar Ağabeyimizin Muhterem Babası Hacı Ekrem Aydar büyüğümüz Hak'ka yürüdü.

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.3%

8.3%

8.5%

6.1%

30.8%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan