• Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Sınav İlanı
  • CHP ilçe örgütü Kadınlar Gününü kutladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisinde yetki tartışması
  • Bilgi Evleri 14. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Başladı
  • Zeytinburnu Meclisi’nin gündemi ‘Asbest’
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

AGD'nin düzenlediği Siyer-i Nebi yarışmasına rekor katılım

Anadolu Gençlik Derneğinin Peygamber efendimizin hayatını anlatmak amacıyla, tüm Türkiye genelinde her yıl düzenlediği ''Siyer-i Nebi yarışmasına Zeytinburnu'nda rekor bir katılım oldu.

16 Aralık 2017 Cumartesi 21:31

Anadolu Gençlik Derneğinin Peygamber efendimizin hayatını anlatmak  amacıyla, tüm Türkiye genelinde her yıl  düzenlediği ''Siyer-i Nebi yarışması'' bu sene de yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi. Zeytinburnu'nda 2500'e yakın öğrencinin başvurduğu yarışma, Merkezefendi İmam-Hatip Lisesi, Zühtü Kurtulmuş Anadolu Lisesi ve Celalettin Gözüsulu İlkokulunda yapıldı.

Sınav sonuçları neticesinde Liselerden dereceye giren öğrencilere; AGD-MGV Genel Merkezi birinciye 6 Tam Altın, İkinciye 5 Tam Altın, Üçüncüye ise 4 Tam Altın; Ortaokullu öğrencilerden dereceye girenlere, Birinciye, 4 Tam Altın, İkinciye; 3 Tam Altın, Üçüncüye 2 Tam Altın verecek. AGD Zeytinburnu şubesi ise, Zeytinburnu'nda Dereceye girenlere, Birinciye Tam Altın, İkinciye Yarım Altın, Üçüncüye Çeyrek Altın verecek. Sınav Sonuçları 31 Aralık pazar günü açıklanacak, Ödüller ise 31 Aralık Pazar günü AGD Zeytinburnu Şubesinin düzenleyeceği, Kazlıçeşme Kültür Merkezi, Akdeniz Nikah Salonunda yapılacak olan Mekke'nin Fethi ve Kudüs Gecesi programında öğrencilerimize takdim edilecek.

AGD Zeytinburnu Şube Başkanı Tacettin Özer Gazetemize yaptığı kısa açıklamada, Genel Merkezimize, AGD Zeytinburnu Yönetim Kuruluna, Zeytinburnu İlce Kaymakamımıza, ilçe Milli Eğitim Müdürümüze, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimize, Okul müdürlerimize, Öğretmenlerimize, Sınav esnasında görevli olan tüm kardeşlerime, yarışmamıza başvuran tüm öğrenci kardeşlerimize ve onlara destek olan tüm velilerimize ve gönüldaşlarımıza çok teşekkür ediyorum dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL


AGD'nin düzenlediği Siyer-i Nebi yarışmasına rekor katılım


Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.1%

8.3%

8.5%

6%

31%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan