Giresun Derneğinin yeni yönetimi Zeytinburnu’ndaki Tüm hemşerilerine hizmet götürmek ve tamamını kucaklamak için çalışmalarına hızlı başladı. Önce ilçe protokolüyle tanışmak amacıyla İlçe Kaymakamı Ali Taşkın Balaban, Belediye Başkanı Murat Aydın ve Emniyet Müdürü Cenk Özmen makamlarına ziyaret edildi.

İlk ziyaret ilçe Kaymakamı Ali Taşkın Balaban’a yapıldı. Kaymakam Balaban Giresunluları oldukça sıcak karşıladı. Dernek Başkanı Fedai Özer önce kaymakam beye yeni yönetimini takdim etti. Kaymakam Ali Taşkın Balaban hayırlı olsun dileklerini iletti. Tabela Derneklerine ve Dernek adı altında yasadışı faaliyet yürüten hiçbir derneğe izin vermeyeceklerini belirlen ilçe kaymakamı bunun yanında gerçekte hemşerilerinin sesi olan ve onlara gurbette sılayı yaşatan tüm derneklerinin de her daim yanlarına oluklarını belirtti. Dernek Başkanı Fedai Özer oldukça sıcak misafir perverliğinden dolayı Kaymakam beye teşekkürlerini iletti.

Kaymakamın ardından ikinci ziyaret Emniyet Müdürü Cenk Özmen’e yapıldı. Cenk Özmen Tüm Giresun Derneğinin yeni yönetimine hayır olsun dileklerini iletti. Giresun Derneğinin ilçemizdeki asayişle ilgili şikelerini istek ve temennilerini emniyet müdürüne anlattılar. Emniyet Müdürü Özmen, Giresunlulara son bir yılda ilçe genelinde yaptıkları çalışmaları aktardı.

Belediye Başkanı Murat Aydın’ın programındaki yoğunluğunda dolayı son ziyaret Başkan Aydın’a yapıldı. Yeni yönetime başarılar dileyen Belediye Başkanı Murat Aydın, hedeflerini ve projelerini dernek başkanına sordu. Ardından Dernek Başkanına 2000 Kişilik bir hamsi partisi verin ve ilçemizdeki Tüm Giresunları bir araya getirin dedi.
İlçe Protokolüne yapılan ziyarete Başkan Fedai Özer, Başkan Yardımcıları Yüksel Toraman, Zeynel Arpacık, Sekreter Orhan Tınkır, Yönetim Kurulu Üyeleri, Erdal Toraman, Uğur Kartal, Murat Demirel, Ali Öztürk, Hasan Ekiz ve Fatih Bekaroğlu katıldı.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL