• Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Sınav İlanı
  • CHP ilçe örgütü Kadınlar Gününü kutladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisinde yetki tartışması
  • Bilgi Evleri 14. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Başladı
  • Zeytinburnu Meclisi’nin gündemi ‘Asbest’
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Tüm Giresunlular Derneğinden ilçe protokolüne ziyaret

Zeytinburnu Tüm Giresunlular Derneğinin bir ay önce yönetimine seçilen Fedai Özer ve Yönetim Kurulu üyeleri ilçe protokolünü ziyaret etmeye devam ediyor.

14 Aralık 2017 Perşembe 13:35

Giresun Derneğinin yeni yönetimi Zeytinburnu’ndaki Tüm hemşerilerine hizmet götürmek ve tamamını kucaklamak için çalışmalarına hızlı başladı. Önce ilçe protokolüyle tanışmak amacıyla İlçe Kaymakamı Ali Taşkın Balaban, Belediye Başkanı Murat Aydın ve Emniyet Müdürü Cenk Özmen makamlarına ziyaret edildi.

İlk ziyaret ilçe Kaymakamı Ali Taşkın Balaban’a yapıldı. Kaymakam Balaban Giresunluları oldukça sıcak karşıladı. Dernek Başkanı Fedai Özer önce kaymakam beye yeni yönetimini takdim etti. Kaymakam Ali Taşkın Balaban hayırlı olsun dileklerini iletti. Tabela Derneklerine ve Dernek adı altında yasadışı faaliyet yürüten hiçbir derneğe izin vermeyeceklerini belirlen ilçe kaymakamı bunun yanında gerçekte hemşerilerinin sesi olan ve onlara gurbette sılayı yaşatan tüm derneklerinin de her daim yanlarına oluklarını belirtti. Dernek Başkanı Fedai Özer oldukça sıcak misafir perverliğinden dolayı Kaymakam beye teşekkürlerini iletti.

Kaymakamın ardından ikinci ziyaret Emniyet Müdürü Cenk Özmen’e yapıldı. Cenk Özmen Tüm Giresun Derneğinin yeni yönetimine hayır olsun dileklerini iletti. Giresun Derneğinin ilçemizdeki asayişle ilgili şikelerini istek ve temennilerini emniyet müdürüne anlattılar. Emniyet Müdürü Özmen, Giresunlulara son bir yılda ilçe genelinde yaptıkları çalışmaları aktardı.

Belediye Başkanı Murat Aydın’ın programındaki yoğunluğunda dolayı son ziyaret Başkan Aydın’a yapıldı. Yeni yönetime başarılar dileyen Belediye Başkanı Murat Aydın, hedeflerini ve projelerini dernek başkanına sordu. Ardından Dernek Başkanına 2000 Kişilik bir hamsi partisi verin ve ilçemizdeki Tüm Giresunları bir araya getirin dedi.
İlçe Protokolüne yapılan ziyarete Başkan Fedai Özer, Başkan Yardımcıları Yüksel Toraman, Zeynel Arpacık, Sekreter Orhan Tınkır, Yönetim Kurulu Üyeleri, Erdal Toraman, Uğur Kartal, Murat Demirel, Ali Öztürk, Hasan Ekiz ve Fatih Bekaroğlu katıldı.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.1%

8.3%

8.5%

6%

31%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan