Sayın Bakanı ziyaretinde Başhekim Uzm. Dr. Behçet Kara ve Genel Müdür Dr. Bilal Kara ağırladı. Hastanede incelemelerde bulunan Bakan Yağcılar, Sağlık turizm faaliyetleri ile Balkanlar'da adından söz ettiren Sante Plus Hastaneler Grubu'nun Kosova Priştine'de ve diğer Balkan ülkeleri ile Avrupa'da sağlık hizmetlerini takdirle takip ettiğini belirtti. Bakan Mahir Yağcılar Kosova'da zor durumdaki hastalara bu hizmetlerinden dolayı başta Sante Plus yönetim kurulu olmak üzere tüm Sante Plus Hastanesi ailesine şükran duyduklarını belirtti.

Balkanlar'dan İstanbul’da hastaneye tedaviye gelen hastalar için gerekli tüm tedavilerin özveriyle gerçekleştirildiğini ve bu hastalarının büyük memnuniyetle taburcu olduğunu ifade eden Başhekim Kara, ileriye yönelik yeni sağlık tesisleri açma, kadro eğitimi gibi projelerinin Balkanlar'da öngörüldüğünü ifade etti.

Başhekim Dr. Behçet Kara uzun yıllar kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışı ile güçlenerek genişlemeye devam eden Sante Plus Sağlık Grubunun yakında Kosova'da altı değişik şehirde daha sağlık merkezleri açacağının müjdesini verdi.

Hastaneyi gezip hastalara şifa dileklerini ileten Bakan Yağcılar'a ziyaret sonunda Başhekim Dr Kara hediye takdim etti.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL