Tanrıverdi Ailesi Zeytinburnu’nun en köklü ailelerinden biri… Yaklaşık 50 yıldır ilçemizde Tanrıverdi Kebap markasıyla yemek sektöründe hizmet veriyor. AK Parti Zeytinburnu Meclis Üyesi, ilçemizin başarılı işadamlarından biri olan Metin Develi Tanrıverdi Kebap’ın ardından Tanrıverdi Kuyumculuk olarak yeni bir sektörde Zeytinburnu Halkına hizmet vermeye başladı.

Çok özel bir dekorla müşterilerine hizmet verecek olan Tanrıverdi Kuyumculuk ’un sahiplerinden Metin Develi Gazetemize yaptığı kısa açıklamada bu özel günlerinden kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür etti. Tanrıverdi sözlerini şöyle sürdürdü. 1965’den günümüze Zeytinburnu’nda gıda sektöründe halkımıza hizmet ediyoruz. Bir dönem hizmet verdiğimiz kuyumculuk sektöründe yeniden Zeytinburnu Halkına hizmet etmeyi planladık bugün bunu hayata geçiriyoruz. Amacımız insanların Kapalı çarşıya gitmeden Altın ihtiyaçlarını ilçemizde karşılamak. Tanrıverdi hem kaliteli işçilik, hem güven hem de uygun fiyatla vatandaşlarımıza hizmet verecek. Bizlerin bugüne gelmesini sağlayan aile büyüklerimize teşekkür ediyorum. Tanrıverdi Kuyumculuk ilçemize hayırlı olsun" dedi

Tanrıverdi Kuyumculuğun açılış Kurdelesini Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Kasap dualarla kesti. Başkan Yardımcısı Kasap yeni işyerinin sahiplerine helalinden bol kazan getirmesi temennisinde bulundu ve Tanrıverdi Kuyumculuk Zeytinburnu’muza hayırlı olsun dedi.

Tanrıverdi Kuyumculuğun açılışına, Belediye Başkan Yardımcıları Gökhan Kasap, Ferruz Kutsal, Meclis Üyeleri Fikret Tuncer, Sami Yapar, ZİAD Başkanı Ayhan Özsoy, Ensar Vakfı Zeytinburnu Şube Başkanı Ali Faik Biçer, İşadamı Sadettin Bayram ve çok sayıda davetli katıldı.

TANRİVERDİ KUYUMCULUK İLETİŞİM:
58 Bulvar Cad. NO: 87 / A / Zeytinburnu / İstanbul

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL HABER