• Zeytinburnu'ndaki üçgen arsa 14.9 milyon TL'ye satılıyor
  • Zeytinburnu gelecek 5 yılda yüzde 108 değer kazanacak
  • Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti
  • MHP'den Saadet Partisi'ne iade-i ziyaret
  • 'Zeytinburnu Kimsenin tercihine göre planlanamaz'
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Espiye Belediye Başkanından Giresun Derneğine hayırlı olsun ziyareti

Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere Zeytinburnu’nda çeşitli ziyaretlerde bulundu. Bir hafta önce yapılan Giresunlular Derneği kongresinde Dernek Başkanlığına seçilen Espiyeliler Dernek Başkanı Fedai Özer ve yönetiminede hayırlı olsun ziyaretinde bulundu
29 Kasım 2017 Çarşamba 10:12

Başkan Karadere bu ziyaretler kapsamında Espiyeli İşadamları Salim Durak, Uğur Kartal, Necati Özen, Zekeriya Çapkın, Ali Kahveci, Enver Kartal, Ahmet Kuruca, Ayhan İbiç, Murat Civelek, Ahmet Mıcık ve Salih İbiç’i işyerlerinde ziyaret etti. Başkan Karadere ziyaretlerde hemşerilerimize ilçemizde devam eden belediyemizin hizmetleri ve kamu yatırımları hakkında bilgiler verdi. “Burada Espiyeli işadamlarımıza da önemli bir rol düşmektedir. Bizim işadamlarımızdan isteğimiz Espiye’ye destek olmaları ve yatırım yapmaları veya yatırımcı yönlendirmeleri” dedi.

Ziyarette Başkan Karadere’ye Zeytinburnu Tüm Giresunlular Dernek Başkanı Fedai Özer, Espiye Dernekler Federasyonu Başkanı Temel Kahveci ve Zeytinburnu Espiyeliler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Avukat Kemal Küçükaydın eşlik etti. Başkan Karadere İstanbul'daki İşadamlarını ziyaretlerine daha sonra devam edecektir.Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.2%

8.3%

8.6%

6.1%

31%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan