• Zeytinburnu gelecek 5 yılda yüzde 108 değer kazanacak
  • Zeytinburnu'ndaki üçgen arsa 14.9 milyon TL'ye satılıyor
  • Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti
  • MHP'den Saadet Partisi'ne iade-i ziyaret
  • 'Zeytinburnu Kimsenin tercihine göre planlanamaz'
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Başkan Murat Aydın Öğretmenler Günü'nü Kutladı

Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Bilgi Evi öğretmenleriyle akşam yemeğinde bir araya geldi.
29 Kasım 2017 Çarşamba 09:48

Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, akşam yemeğinde bir araya geldiği Bilgi Evi öğretmenlerinin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı. Başkan Aydın’la birlikte akşam yemeğine başkan yardımcıları Erdem Zekeriya İskenderoğlu, Zafer Alsaç, Gökhan Kasap, Semih Demirci, Feruz Kutsal, Saffet Öz, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Veli Koç, Bilgi Evleri Koordinatörü Necmettin Işık ve Bilgi Evlerinde görev alan 34 öğretmen katıldı.

Başkan Aydın, “her yıl olduğu gibi bu yıl da birlikteyiz Rabbime şükrediyorum. Öğretmenler gününüzü tebrik ediyorum. Türkiye’de bu özel günlerden en etkili biçimde kutlanılan ve gündem oluşturan günlerin başında öğretmenler günü ve anneler günü geliyor. Yani anneyle öğretmenlik özdeş ve aynı düzeyde etki buluyor bu memlekette. Gönüllere yer edinmiş öğretmenlik mesleği. Tıpkı annelik gibi. Rabbim sağlık ve huzur dolu nice günlerde bizleri buluştursun. Tekrar öğretmenler gününüzü tebrik ediyorum.” dedi.

Programın sonunda Başkan Aydın, yemeğe katılan bütün öğretmenlere kendilerine özel hazırlanan hediyelerini takdim etti. Çekilen hatıra fotoğrafıyla program sona erdi.Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.2%

8.3%

8.6%

6.1%

30.9%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan