• Zeytinburnu'ndaki üçgen arsa 14.9 milyon TL'ye satılıyor
  • Zeytinburnu gelecek 5 yılda yüzde 108 değer kazanacak
  • Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti
  • MHP'den Saadet Partisi'ne iade-i ziyaret
  • 'Zeytinburnu Kimsenin tercihine göre planlanamaz'
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Hacı Selahattin Üstündağ Hakka yürüdü

Zeytinburnu Karadenizliler ve Zeytinburnu Kültür ve Yardımlaşma Derneği kurucu üyelerinden Hacı Selahattin Üstündağ bir süredir amansız hastalık Kanser ile verdiği mücadeleyi kaybetti ve 70 yaşında aramızdan ayrıldı.

19 Kasım 2017 Pazar 21:51

Merhum Hacı Selahattin Üstündağ, sevgili eşi Rukiye'yi, kardeşleri Zihni, Yusuf ve Seher ile oğulları Soner ve Kahraman'ı ve de torunlarını gözyaşları içinde bırakarak ebediyete göçtü. Ataköy 5. Kısım Camii'nde kılınan cenaze namazı öncesi sevenleri adeta camiye akın etti. 22. Dönem Anavatan Milletvekili Adnan Yıldız, Zeytinburnu 3. Dönem Belediye Başkanı Dr. Adil Emecan, Zeytinburnu 1. Dönem Emniyet Müdürü Dursun Eryıldız, Aydın Ocakları Türkiye Genel Sekreteri Mimar Süleyman Uluocak,  CHP Zeytinburnu İlçe Başkan Yardımcısı Hasan Ali Hayıroğlu, MHP Zeytinburnu İlçe eski Başkanı Fethi Ahmet Alparslan ve  Nazir Güler ile eski yönetim kurulu üyeleri,  Türkiye Partisi Zeytinburnu İlçe eski Başkanı Ahmet Çelik, MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Dilek Ürün Karadağ, AK Parti Meclis Üyesi Adem Uluocak ve meclis eski Üyesi Hüsnü Ünver ile  Hasan Uluocak, 1. Dönem Zeytinburnu Meclis Üyesi Yücel Akbal,  Zeytinburnu Ülkü Ocakları eski Başkanı Okan Topçu ve yeni başkanı  Tunahan Haydar,  Zeytinburnusporlular Derneği eski başkanları İsmet Üstündağ, Ercan Ergül, Yusuf Yalçın, Muhsin Koç ve Halil İbrahim Uzunağca,  Gökalp Mahalle Muhtarı Hüseyin Sarıyel ve kardeşi İbrahim Sarıyel, Zeytinburnu Giresunlular Derneği Onursal Başkanı Ali Bayer Yeşilören, Zeytinburnu Ünyeliler Derneği Kurucu Başkanı Ahmet Ağaç, İstanbul Karadenizliler Derneği eski Başkanı Suat Fazlıoğlu, Trakylılar Derneği eski Başkanı Mimar Saffet Darcan, Ahde - Vefa Derneği Yönetim Kurulu Temsilcileri Mürsel Bildirir, Barış Cengizbay, Yurdal Karadağ ve Mümin Şengöz ile Kadın Kolları  Temsilcileri,  ZEYDES Başkanı Nevzat Uluocak, Avrasya Hospital Genel Koordinatörü İbrahim Urlu, Tepebağ Dutluk Cami  Dernek Başkanı Ayhan Özdemir, Zafer Spor Kulüp Başkanı Cengiz Zafer,  ALKA Yönetim Kurulu Başkanı Yahya Dediş, Öğretim Üyesi Şevket Akça, ZEYÇED Başkanı Ali Gündüz, Zeytinburnu Tüm Rumeli Türkleri  Derneği eski Başkanı Besim Sadıker, Zeytinburnu Kültür ve Yardımlaşma Derneği Üyeleri Yıldıray Kaleli, Yusuf Ocakdan, Fehmi Doğan, Dursun Ali Ekşi, Hasan Mememencioğlu, Mustafa Doğan ve  Davut Bostan, Salihoğlu Muhasebe İrfan Salihoğlu, Ahmet Şimşek, Mustafa Sönmezoğlu, Yılmaz Baştan, Metin Korkmaz, Sabri Arıman, Mustafa Özdemir ( Hoca ), Ali Rıza Atasoy, Eraydın Bayraktar, Mustafa Bayraktar, Arzu Arabul, Osman Dindar, Sezer Yazar, Erol Yılmaz ve  İsimlerini sayamadığımız onlarca kişi, Üstündağ Aileleri bireyleri, Fazlıoğlu aileleri bireyleri, Topaloğlu aileleri bireyleri, Ekşi Aileleri bireyleri, aile yakınları ve eşrafı Merhum Selahattin Üstündağ'ın son yolculuğunda yalnız bırakmadılar.

Kılınan vakit ve cenaze namazı ardından merhum hacı Selahattin Üstündağ'ın naaşı eski Kozlu mezarlığında bulunan aile kabristanına götürülerek defnedildi.  Merhuma Allah ( c.c.)'den rahmet, ardında keder içinde kalan tüm aile bireylerine ve akrabalarına başsağlığı temenni ederiz. Mekânı Cennet ruhu şad olsun.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ- TAYLAN DEMİRELLİ-MEHMET ALPAYPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.2%

8.3%

8.6%

6.1%

31%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan