• Afrin son durum haberleri-Afrin alındı mı PKK-PYD kaçıyor
  • Öğrenciler Karnelerini Aldı, Yarıyıl Tatili Başladı!
  • İstanbul'un imar yönetmeliği değişti
  • Saadet Partisi gazetecilerle yemekte buluştu
  • Bu ülkenin Ömer Turan'dan başka derdi yok mu?
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Şov yapmak isterken az kalsın canından oluyordu

Zeytinburnu’nda motosikletli sürücüsü tek teker üzerinde giderken dengesini kaybedip önce yolda savrulup sonra kaldırıma çarptı.
17 Kasım 2017 Cuma 11:57

Kazayı hafif sıyrıklarla atlatan motorcunun canını hiçe saydığı o anlar da başka bir sürücünün kask kamerasına yansıdı. Olay, geçtiğimiz günlerde Zeytinburnu'nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, yolda seyir halinde olan iki motosiklet kullanıcısından biri adeta canını hiçe saydı. Tek teker üzerinde ilerleyen motosikletli dengesini kaybederek yolda savrulup kaldırıma çarptı. Çarpmanın etkisiyle yere düşen motosikletlinin yardımına seyir halinde olan diğer motosiklet sürücüsü koştu. Çarpmanın etkisiyle motosikletlinin üzerine devrilen motosikleti kaldırdı. Motosikletlinin kazayı hafif sıyrıklarla atlatırken, yaşanan o anlarda diğer motosiklet sürücüsünün kask kamerasına yansıdı.

Kaza anı kamerada

Yaşanan kaza anı başka bir motosikletlinin kask kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, iki motosikletli yolda seyir halinde olduğu görülüyor. Bir motosikletli tek teker üzerinde bir süre ilerleyip sonra tekrar tek teker üzerinde ilerlemeye başladığı sırada kaldırıma çarpıp yere düşüyor. Diğer motosiklet kullanıcısı da yardımına giderek motosiklet sürücünün üstünden kaldırıyor.Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.3%

8.3%

8.6%

6.1%

30.8%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan