• Şov yapmak isterken az kalsın canından oluyordu
 • ZKS'de açılan 'Bakış 1' Resim Sergisine Yoğun İlgi
 • AK Parti Rumeliler Derneğini ziyaret etti
 • Başıboş köpekler Zeytinburnu halkını canından bezdirdi
 • Yabancılara Yönelik Huzur Uygulamasında 180 gözaltı
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Zeytinburnu Polis Hizmetleri Derneğinden, İlçe Emniyetimize 474 Bin TL’lik araç takviyesi

Zeytinburnu Polis Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği 5 Adet Fiorino araç ve 6 Adet Motosiklet olmak üzere toplam 474 Bin TL değerinde araç filosu satın alarak ilçe emniyet müdürlüğüne hibe etti. Yapılan bu araç desteğiyle emniyetin olaylara müdahalesi daha da hızlandıracak.

08 Kasım 2017 Çarşamba 11:54

Zeytinburnu Polis Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneğinin, İlçe Emniyetimize bağışta bulunduğu araçlar törenle emniyete teslim edildi. Törene İlçe Emniyet Müdürü Cenk Özmen, Emniyet Müdür Yardımcısı Süleyman Gökdemir, Zeytinburnu Polis Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği Başkanı Ayhan Özsoy, İlçe Müftüsü İsmail Gökmen, Belediye Başkan Yrd. Gökhan Kasap, Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Faik Biçer, Nejdet Baykan, Ayhan Özoğul, Ercan Ergül, Kaan Çırak Emniyet görevlileri ve Zeytinburnu Haber Gazetesi katıldı.

Tören emniyete hibe edilen araçlarının kazasız belasız görevlerini yerine getirmesi için Kurban kesildi ve dualar yapıldı. Zeytinburnu ilçe müftüsü İsmail Gökmen yaptığı duasında aziz vatanıma göz diken hainleri lanetledi. Şehitlerimiz rahmet ve şükranla andı. Tüm emniyet personeline burunlarının dahi kanamaması için dua etti.  Kesilen kurban ve yapılan duaların ardından Zeytinburnu Polis Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneğinin, İlçe Emniyetimize filosuna 5 Adet Fiorino araç ve 6 Adet Motosiklet olmak üzere toplam 474 Bin TL değerinde araç desteğinde bulundu. Tüm bunlarla birlikte Zeytinburnu Polis Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği tarafından son bir yılda 6 adet motosiklet ve bir adet makam aracı, Bir adet Ford Minibüs 2015 Model Değeri 80 Bin TL, İki adet Motor 80 Bin TL, Bir adet Ford Mondeo 2015 Model 109 Bin TL, Bir Adet Ford Transit Minibüs 17+1 kişilik 80 Bin TL değerinde ilçemiz emniyetine törenle hibe edildi. Bunun yanında ise 27 Adet Ekip ve Makam aracı kiralandı bunları aylık kirası 50 Bin TL ödenerek emniyetimizin filosu güçlendirildi.

Zeytinburnu Emniyetine atandığı günden bugüne başarılı operasyonlara imza atan Cenk Özmen, törende yaptığı konuşmada, Bu motosikletleri kullanacak arkadaşlarımızın eğitim çalışmaları bitti; motosiklet ekipmanları tamamlanarak göreve hazır hale geldi. Bu personelimiz gün içerisinde Zeytinburnu’nun her noktasına kısa bir süre içinde ulaşmamızı sağlayacaklar. Motorize ekibimizle birlikte suç ve suçluyu önleme de daha etkin olunacak, Çıkabilecek suç durumunda ya da suçluyu müdahale durumunda bu ekiplerimiz iletişim ve hızlılık anlamında desteği ve katkısının olacağına inanıyoruz. Emniyet Müdürü Özmen, yaptığı desteklerle ilçe emniyetine büyük katkı sağlayan Zeytinburnu Polis Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği Başkanı Ayhan Özsoy ve yönetim kurulu üyelerine de teşekkür etti. Ayrıca ilçe genelinde yapılan huzur operasyonları, yabancılar yönelik operasyonlar ve uyuşturucu ile mücadelenin aralıksız devam ettiğin söyledi. Başarılı ilçe emniyet müdürümüz sözlerinin sonunda aziz şehitlerimizi rahmetle andı.

Törene katılan Zeytinburnu Belediye Başkan Yrd. Gökhan Kasap mikrofonlarıma şunları söyledi. Bizler Zeytinburnu Belediyesi olarak her daim Emniyet Personelimizin yanındayız. Başkanımız Murat Aydın bu konuda çok hassas. Bugüne kadar olduğu gibi vatanımız ve milletimiz için canın seve seve feda eden bu vatan evlatlarına desteğimiz sürecek. Bu vesileyle aziz şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Tüm emniyet personeline sağlıklı sıhhat için milletimize hizmet etmelerini rabbimden niyaz ediyoruz dedi.

Araç desteği töreninde konuşan Zeytinburnu Polis Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği Başkanı Ayhan Özsoy yıllar önce kurulan eski adıyla ZEMAYDER, yeni adıyla Zeytinburnu Polis Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneğini bir adım ileriye taşıyan daha kurumsal ve emniyetimize daha çok destek veren bir dernek haline dönüştüren yönetim kurulu üyesi arkadaşlarına, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın’a, Başkan Yardımcılarına ve işadamlarına  teşekkür etti. Başkan Özsoy amacımız polisimiz emniyetime daha çok katkı sağlamak bunun için bugünden önce olduğu gibi bundan sonrada çalışmaya devam edeceğiz. Birkaç ay önce ve bugün yaptığımız araç desteği ile emniyetimi olaylara daha hızlı müdahale etmem imkanı bulacaktır dedi. Özsoy sözlerini aziz şehitlerimiz rahmetle anarak tamamladı.

Törenin sonunda Başkan Özsoy’a araç çekicileri ile ilgili artan şikayetleri sordu. Başkan Özsoy bu konuda çok hassas olduklarını vatandaşı mağdur edecek hiçbir vakaya izin vermeyeceklerini söyledi. Araç çekicilerinin saatleri belli kuralları belli ve her çekicide bir emniyet görevlisi bulunuyor. Yasak yere park söz konusuysa bu belgelenerek fotoğrafı çekilerek araç götürülüyor. Bu kurallara uymayan arkadaşlarımız olursa onlar hakkında da gerekeni yaparız dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
 • Yorumlar0
 • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

 • Zeytinburnu'ndaki Gasp Zanlılarının Kapkaç Anı Kamerada

  Zeytinburnu'ndaki Gasp Zanlılarının Kapkaç Anı Kamerada

  Zeytinburnu'nda yolda yürüyen kişiyi satırla tehdit edip göz yaşartıcı gaz sıkarak gasp ettiği iddiasıyla gözaltına alınan 2 şüpheli tutuklandı.

 • Şov yapmak isterken az kalsın canından oluyordu

  Şov yapmak isterken az kalsın canından oluyordu

  Zeytinburnu’nda motosikletli sürücüsü tek teker üzerinde giderken dengesini kaybedip önce yolda savrulup sonra kaldırıma çarptı.

 • CHP’den Tüm Rumelilere hayırlı olsun ziyareti

  CHP’den Tüm Rumelilere hayırlı olsun ziyareti

  CHP Zeytinburnu İlçe Başkanı Metin Doğan,3.Dönem Belediye Başkanı Dr. Adil Emecan, Meclis üyeleri ve ilçe yöneticileriyle beraber Tüm Rumeli Türkleri Dayanışma Derneğine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 • Zeytinburnu’ndan Arakan’a uzanan yardım eli

  Zeytinburnu’ndan Arakan’a uzanan yardım eli

  AK Parti Kadın Kolları ve Kızılay Zeytinburnu Şubesi ortaklaşa Arakan için çok güzel bir çalışmaya imza attılar. Zeytinburnu Meydanında Kermes ve ardında Ücreti Arakan’a bağışlanmak üzere kahvaltı programı organize ettiler.

 • Artık her önüne gelen Emlakçı olamayacak

  Artık her önüne gelen Emlakçı olamayacak

  Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın taşınmaz ticaretine yönelik önceki hafta yayımladığı yönetmelik taslağı sektörde büyük yankı uyandırdı

 • Vatandaşa müjde! İstanbul'da su fiyatında indirim

  Vatandaşa müjde! İstanbul'da su fiyatında indirim

  İSKİ Genel Müdürü Fatih Turan, "2018 yılı bütçemiz ise 7 milyar 436 milyon 446 bindir. Bu rakamlar; İSKİ'nin dünya çapında güvenilir bir kurum olduğunu idari ve mali açıdan bir kez daha ispatlamaktadır." dedi.

 • İstanbul'da Ocak ayından itibaren Su %5 daha ucuz

  İstanbul'da Ocak ayından itibaren Su %5 daha ucuz

  İSKİ Genel Müdürü Fatih Turan, "2018 yılı bütçemiz ise 7 milyar 436 milyon 446 bindir. Bu rakamlar; İSKİ'nin dünya çapında güvenilir bir kurum olduğunu idari ve mali açıdan bir kez daha ispatlamaktadır." dedi.

 • Zeytinburnu Açıklarında Sürüklenen Bottan Böyle Kurtarıldılar

  Zeytinburnu Açıklarında Sürüklenen Bottan Böyle Kurtarıldılar

  Zeytinburnu açıklarında makine arızası nedeniyle sürüklenen lastik bottaki iki kişi, Sahil Güvenlik Komutanlığı ekiplerince kurtarıldı.

 • FENDI CASA Türkiye’nin en şık evi için geldi

  FENDI CASA Türkiye’nin en şık evi için geldi

  Tasarımda dünya markası Fendi Casa, İstanbul’un en şık evini tasarlamak için Türkiye’ye geldi. Dubai ve Miami’den sonra ilk kez Türkiye’ye gelen Luxury Living Group’un en önemli markası Fendi Casa, İstanbul’un yeni deniz semti Büyükyalı ile Türkiye’ye gelişini, 8 Kasım Çarşamba akşamı çok özel bir davet ile kutladı.

 • ZKS'de açılan 'Bakış 1' Resim Sergisine Yoğun İlgi

  ZKS'de açılan 'Bakış 1' Resim Sergisine Yoğun İlgi

  Zeytinburnu Belediyesinin düzenlediği 'Bakış 1' isimli resim sergisinin açılışı gerçekleştirildi. Yoğun ilginin gösterildiği sergi açılışı sonrası sahne alan Karadeniz Müziği'nin sevilen grubu İmera, Zeytinburnu halkına coşku dolu bir gece yaşattı.

 • Şanlıurfalılar Sıra Geceleriyle Zeytinburnu renk kattı

  Şanlıurfalılar Sıra Geceleriyle Zeytinburnu renk kattı

  Zeytinburnu Şanlıurfalılar Derneği Sıra gecesi yaparak Şanlıurfa Kültürünü Zeytinburnu’na taşımaya devam ediyor. Belediye Başkanı Murat Aydın ve Başkan Yardımcılarınındı katıldığı sıra gecesi oldukça renkli geçti

 • Üç Kişinin Kahvehaneye Silahla Ateş Açtığı Anlar

  Üç Kişinin Kahvehaneye Silahla Ateş Açtığı Anlar

  Zeytinburnu’nda kahvehane önünde oturan bir kişiye yapılan silahlı saldır anı kameralara yansıdı.

 • Atatürk’ü zehirlediler şimdi hedefleri Erdoğan’ı şehit etmek’

  Atatürk’ü zehirlediler şimdi hedefleri Erdoğan’ı şehit etmek’

  AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk ‘Küreselde Yerele Büyük Anadolu Aklı’ konferanslarına aralıksız devam ediyor. Külünk, Zeytinburnu İşadamları Derneğinde verdiği konferansta çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Metin Külünk, Atatürk’ü zehirleyerek İnönü’nün önün açtılar. Şimdi ise asıl hedefleri Sayın Erdoğan’ı 2019’a kadar şehit edip Türkiye'yi ipotek altına almak istiyorlar. 15 Temmuz Darbe girişiminin, gezi olaylarının ve 17-21 Aralık operasyonları ve MİT Tırları operasyonlarının asıl amacı buydu dedi.

 • Mahalle Bekçileri çok sayıda gasp ve hırsızlık olayına karışan şahısları yakaladı

  Mahalle Bekçileri çok sayıda gasp ve hırsızlık olayına karışan şahısları yakaladı

  Zeytinburnu’nda Gece kartalları (Çarşı ve Mahalle bekçileri) yaptıkları beş farklı uygulamada iki gaspçıyı kıskıvrak yakaladı. Yakalan şahısların birçok olaya karıştığı belirlendi.

 • Zeytinburnu'nda Eylem Hazırlığındaki DEAŞ'lılara Operasyon

  Zeytinburnu'nda Eylem Hazırlığındaki DEAŞ'lılara Operasyon

  İstanbul'da terör örgütü DEAŞ'a karşı 6 ilçede sabaha karşı operasyon düzenlendi. Baskında eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 34 yabancı uyruklu şüpheli gözaltına alındı.

 • İşitme Engelli Genç Kız Bir Kez Daha Sevdiklerinin Sesini Duydu

  İşitme Engelli Genç Kız Bir Kez Daha Sevdiklerinin Sesini Duydu

  Zeytinburnu Belediyesi’nde staj yapan ve işitme cihazını kaybeden 19 yaşındaki işitme engelli Sumira Karaca, belediye ekiplerinin yaptığı sürpriz sayesinde bir kez daha sevdiklerinin sesini duydu. Genç kızın işitme cihazına yeniden kavuşması ve seslere verdiği tepkiler duygu dolu anlar yaşattı.

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.4%

8.2%

8.5%

6.1%

30.8%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan