• Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Sınav İlanı
  • CHP ilçe örgütü Kadınlar Gününü kutladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisinde yetki tartışması
  • Bilgi Evleri 14. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Başladı
  • Zeytinburnu Meclisi’nin gündemi ‘Asbest’
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Başıboş köpekler Zeytinburnu halkını canından bezdirdi

Zeytinburnu’nda köpek korkusu olan esnaf önce arkadaşlarının yaptığı şaka ardından da köpeklerin kovalamasıyla ne yapacağını şaşırdı. Aynı şahısa bir gün sonra ise gerçekten köpekler saldırdı.
02 Kasım 2017 Perşembe 12:05

Zeytinburnu 58'inci Bulvar üzerinde meydana geldi. Köpek korkusu olan şahsın bu korkusunu bilen esnaf arkadaşları şaka yapmaktan geri kalmadı. Esnaf dükkanına geldiğinde bir arkadaşı arkadan yaklaşıp eliyle korkuttu. Esnaf köpek saldırdı diye korkunca elindeki poşetleri attı. Bu sırada sokakta olan köpekler şahsın korktuğunu görünce şahsa doğru koşmaya başladı. Köpek korkusu olan esnaf ne yapacağını şaşırıp arkadaşının arkasına saklandı.

Ertesi gün yine dükkanını açmak için dükkanına gelen şahsı bu kez kötü bir sürpriz bekliyordu. İş yerine gitmek üzere yine aynı yol üzerinden giden talihsiz adam bu seferde hanın girişine geldiği sırada, köpek korkusunu atlatması için yardımcı olmaya çalışan başka bir arkadaşı telkinde bulundu.

Bu sırada sokak üzerinde uyuyan iki köpek birden ayağa kalkarak daha önce saldırdıkları vatandaşa doğru koşmaya başladı. Korkudan geri geri koşmaya başlayan talihsiz vatandaş dengesini kaybederek yere düştü. Komik görüntülerin oluştuğu olayda vatandaş yara almadan kurtulurken bu anlar kameralara saniye saniye yansıdı.

Bu sabah saatlerinde ise Biruni Üniversitesine giden öğrencilere Onuncu yıl üzerinde başıboş gezen köpekler saldırdı. Öğrenciler çevreden geçenlerin yardımıyla saldırıdan kurularak kendilerini Üniversitenin kampüsüne attılar.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.1%

8.3%

8.6%

6%

31%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan