• Şov yapmak isterken az kalsın canından oluyordu
 • ZKS'de açılan 'Bakış 1' Resim Sergisine Yoğun İlgi
 • AK Parti Rumeliler Derneğini ziyaret etti
 • Başıboş köpekler Zeytinburnu halkını canından bezdirdi
 • Yabancılara Yönelik Huzur Uygulamasında 180 gözaltı
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

İlhan Hayırlıoğlu'nun Yaradılışın Sırrı Oku'mak adlı kitabı çıktı

Zeytinburnu Haber Gazetesi yazarı İlhan Hayırlıoğlu'nun Yaradılışın Sırrı Oku'mak adlı kitabı çıktı.

01 Kasım 2017 Çarşamba 08:40

KİTABIN   TANITIMI

Yüzyıllardır ilim ile din kavramları arasındaki ayrılıklara, münakaşalara son veren son sözü söyleyen ,son noktayı koyan Kuantum fiziğinin açtığı ufuklardan, yaradılışın, eşya ve varlıkların, alemlerin sırrını ilk defa bu kitaptan okuyacaksınız.  Bu kitabı okuyanlar,21.yüzyılın, inanılmaz, hayal edilemez olan teknolojilerin hakikatinin ne olduğunu öğrenecekler, bu teknolojilerin varabileceği, ulaşabileceği son sınırlarını bilecekler, İlmin, Kuantum fiziğinin hakikatini anlayacaklardır..

Bu  kitaptan  okuyacağınız  ana konulardan bazıları .Mucize kelime  Enfusi’nin  hakiki anlamı nedir.?Aşağıların en aşağısı ne demekdir?Yukarısı nerededir? Yukarıya nasıl gidilir.?En yukarıdaki alem, en aşağıdaki alemi nasıl kuşatır.?Arş nedir.?Kürsi nedir?Işık hızındaki dalgaların,titreşimlerin hakikati nedir.?Işık hızındaki dalgaların hızı sıfır hıza düşerken, eşya ve varlıklara nasıl dönüşüyorlar.?Cin’lerin dünyası nerededir. ?Cin’lerin yaratıldığı Nar nedir.?Kaf dağları nedir.?Meleklerin alemi nerededir.?Meleklerin yaratıldığı Nur nedir?Tek boyutlu süper sicimler, Uzayın üstündeki uzay, Süper uzay(Misal alemi), hyper uzay nedir.?Tayyı mekan, tayı zaman nedir.?Higgs bozonu(tanrı parcacığı)denen şeyin  ne olduğunun dünyada ilk ve tek olan açıklaması.Hiçbir yerde okuyamıyacak olduğunuz, Boyut’un sırrı .Zaman nedir.?Hayalin sırrı nedir.?Eşya ve varlıklar sürekli olarak, Levh-i  Mahfuz’a  nasıl bağlıdırlar.?Canlı olmak nedir.?Alem nedir.?Kainat nedir.?Evren hapishanesinden dIşarıya nasıl çıkılır.?Hiçbir yerde okuyamıyacak olduğunuz orjinal anlatımla, Bir noktadan açılarak, yaradılan evren. Big bang(büyük patlama) ve Bir noktaya dürülerek, yok edilen evren, Karadelikler(Black holes) 

Bu kitap, İslam dünyasının, 21.yüzyıldaki söylem diline, anlatım diline doğru ilk adımdır. İlk kıvılcımdır
Kuantum fizikcilerinin,yaradılan kainat kitabının, enfusi ufuklarında(Eşya ve varlığın var edildiği, zerrelerinin içlerindeki ufuklar) insanoğluna  okuduğu her şey, bindört yüz yıl önce indirilen kitabın, Alemlerin Rabbi’nin vahyi olduğunu, apacık olarak gösteren, şüphesiz ve kesin olarak ıspatlayan, muazzam mucize delillerdir. Bu muazzam mucize delilleri  okudukları için, onlara canı gönülden teşekkürler ediyoruz  

Bu muazzam mucize delilleri, bindörtyüz yıl önce, indirilen kitabı okumayan, hiçbir insanoğlunun aklı,  anlamlandıramaz, manalandıramaz, açıklayamaz. Kuantum fizikcileri okudukları,  bu muazzam mucize delilleri, her ne kadar anlamasalarda, manalandıramasallarda, bunlarda gördükleri, inanılmaz güçleri ve kuvvetleri , hüküm ve kurallarına uyarak, kontrol etmeyi öğrendiler. Ve 20. 21. Yüzyılda, hayal edilemez teknolojilerin cağını,  açtılar, ve daha da açaçaklar. Bu hayal edilemez teknolojilerin, karşı konulamaz, değişimlerin, dönüşümlerin girdabına sürüklenen, günümüzün insanoğluna, İslam dünyası, eski cağların söylem diliyle, anlatım diliyle hitap etmeyi artık sürdüremez ve sürdüremiyecekdir. 21 yüzyılda, İslam dünyasında gittikce yükselecek, gürleşecek sesler, sözler, anlatım dilleri, bu muazzam mucize  deliller olmalıdır ve olacakdır.Bu kacınılmaz bir zorunluluktur.

Çünkü, kuantum fizikcilerin, yaradılan kainat kitabının, Afak’ında ve Enfusı ufuklarında okudukları ve okuyacakları her şey, yalnızca indirilen kitap olan, Kuran’a yazılan ayetlerin, Alemlerin Rabbi’nin vahyi olduğunu, apacık olarak doğrulayan, şüphesiz ve kesin olarak ıspatlayan mucize deliller zincirlerinden başka bir şey, asla ve asla olmayacakdır. 

Bu kitap, İslam dünyasının,  21 asırdaki söylem diline, anlatım diline doğru ilk adımdır, ilk kıvılcımdır.  İndirilen kitabın, Eşya ve varlık hakkındaki, Alemler hakkındaki, yaradılış hakkındaki ayetlerinin, 21. Asra dönük, yorumlarını, tefsirlerini, acıklamalarını ilk defa bu kitaptan okuyacaksınız.    

kullan       
             Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
 • Yorumlar0
 • Onay Bekleyenler1

DİĞER HABERLER

 • Zeytinburnu'ndaki Gasp Zanlılarının Kapkaç Anı Kamerada

  Zeytinburnu'ndaki Gasp Zanlılarının Kapkaç Anı Kamerada

  Zeytinburnu'nda yolda yürüyen kişiyi satırla tehdit edip göz yaşartıcı gaz sıkarak gasp ettiği iddiasıyla gözaltına alınan 2 şüpheli tutuklandı.

 • Şov yapmak isterken az kalsın canından oluyordu

  Şov yapmak isterken az kalsın canından oluyordu

  Zeytinburnu’nda motosikletli sürücüsü tek teker üzerinde giderken dengesini kaybedip önce yolda savrulup sonra kaldırıma çarptı.

 • CHP’den Tüm Rumelilere hayırlı olsun ziyareti

  CHP’den Tüm Rumelilere hayırlı olsun ziyareti

  CHP Zeytinburnu İlçe Başkanı Metin Doğan,3.Dönem Belediye Başkanı Dr. Adil Emecan, Meclis üyeleri ve ilçe yöneticileriyle beraber Tüm Rumeli Türkleri Dayanışma Derneğine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 • Zeytinburnu’ndan Arakan’a uzanan yardım eli

  Zeytinburnu’ndan Arakan’a uzanan yardım eli

  AK Parti Kadın Kolları ve Kızılay Zeytinburnu Şubesi ortaklaşa Arakan için çok güzel bir çalışmaya imza attılar. Zeytinburnu Meydanında Kermes ve ardında Ücreti Arakan’a bağışlanmak üzere kahvaltı programı organize ettiler.

 • Artık her önüne gelen Emlakçı olamayacak

  Artık her önüne gelen Emlakçı olamayacak

  Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın taşınmaz ticaretine yönelik önceki hafta yayımladığı yönetmelik taslağı sektörde büyük yankı uyandırdı

 • Vatandaşa müjde! İstanbul'da su fiyatında indirim

  Vatandaşa müjde! İstanbul'da su fiyatında indirim

  İSKİ Genel Müdürü Fatih Turan, "2018 yılı bütçemiz ise 7 milyar 436 milyon 446 bindir. Bu rakamlar; İSKİ'nin dünya çapında güvenilir bir kurum olduğunu idari ve mali açıdan bir kez daha ispatlamaktadır." dedi.

 • İstanbul'da Ocak ayından itibaren Su %5 daha ucuz

  İstanbul'da Ocak ayından itibaren Su %5 daha ucuz

  İSKİ Genel Müdürü Fatih Turan, "2018 yılı bütçemiz ise 7 milyar 436 milyon 446 bindir. Bu rakamlar; İSKİ'nin dünya çapında güvenilir bir kurum olduğunu idari ve mali açıdan bir kez daha ispatlamaktadır." dedi.

 • Zeytinburnu Açıklarında Sürüklenen Bottan Böyle Kurtarıldılar

  Zeytinburnu Açıklarında Sürüklenen Bottan Böyle Kurtarıldılar

  Zeytinburnu açıklarında makine arızası nedeniyle sürüklenen lastik bottaki iki kişi, Sahil Güvenlik Komutanlığı ekiplerince kurtarıldı.

 • FENDI CASA Türkiye’nin en şık evi için geldi

  FENDI CASA Türkiye’nin en şık evi için geldi

  Tasarımda dünya markası Fendi Casa, İstanbul’un en şık evini tasarlamak için Türkiye’ye geldi. Dubai ve Miami’den sonra ilk kez Türkiye’ye gelen Luxury Living Group’un en önemli markası Fendi Casa, İstanbul’un yeni deniz semti Büyükyalı ile Türkiye’ye gelişini, 8 Kasım Çarşamba akşamı çok özel bir davet ile kutladı.

 • ZKS'de açılan 'Bakış 1' Resim Sergisine Yoğun İlgi

  ZKS'de açılan 'Bakış 1' Resim Sergisine Yoğun İlgi

  Zeytinburnu Belediyesinin düzenlediği 'Bakış 1' isimli resim sergisinin açılışı gerçekleştirildi. Yoğun ilginin gösterildiği sergi açılışı sonrası sahne alan Karadeniz Müziği'nin sevilen grubu İmera, Zeytinburnu halkına coşku dolu bir gece yaşattı.

 • Şanlıurfalılar Sıra Geceleriyle Zeytinburnu renk kattı

  Şanlıurfalılar Sıra Geceleriyle Zeytinburnu renk kattı

  Zeytinburnu Şanlıurfalılar Derneği Sıra gecesi yaparak Şanlıurfa Kültürünü Zeytinburnu’na taşımaya devam ediyor. Belediye Başkanı Murat Aydın ve Başkan Yardımcılarınındı katıldığı sıra gecesi oldukça renkli geçti

 • Üç Kişinin Kahvehaneye Silahla Ateş Açtığı Anlar

  Üç Kişinin Kahvehaneye Silahla Ateş Açtığı Anlar

  Zeytinburnu’nda kahvehane önünde oturan bir kişiye yapılan silahlı saldır anı kameralara yansıdı.

 • Atatürk’ü zehirlediler şimdi hedefleri Erdoğan’ı şehit etmek’

  Atatürk’ü zehirlediler şimdi hedefleri Erdoğan’ı şehit etmek’

  AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk ‘Küreselde Yerele Büyük Anadolu Aklı’ konferanslarına aralıksız devam ediyor. Külünk, Zeytinburnu İşadamları Derneğinde verdiği konferansta çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Metin Külünk, Atatürk’ü zehirleyerek İnönü’nün önün açtılar. Şimdi ise asıl hedefleri Sayın Erdoğan’ı 2019’a kadar şehit edip Türkiye'yi ipotek altına almak istiyorlar. 15 Temmuz Darbe girişiminin, gezi olaylarının ve 17-21 Aralık operasyonları ve MİT Tırları operasyonlarının asıl amacı buydu dedi.

 • Mahalle Bekçileri çok sayıda gasp ve hırsızlık olayına karışan şahısları yakaladı

  Mahalle Bekçileri çok sayıda gasp ve hırsızlık olayına karışan şahısları yakaladı

  Zeytinburnu’nda Gece kartalları (Çarşı ve Mahalle bekçileri) yaptıkları beş farklı uygulamada iki gaspçıyı kıskıvrak yakaladı. Yakalan şahısların birçok olaya karıştığı belirlendi.

 • Zeytinburnu'nda Eylem Hazırlığındaki DEAŞ'lılara Operasyon

  Zeytinburnu'nda Eylem Hazırlığındaki DEAŞ'lılara Operasyon

  İstanbul'da terör örgütü DEAŞ'a karşı 6 ilçede sabaha karşı operasyon düzenlendi. Baskında eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 34 yabancı uyruklu şüpheli gözaltına alındı.

 • İşitme Engelli Genç Kız Bir Kez Daha Sevdiklerinin Sesini Duydu

  İşitme Engelli Genç Kız Bir Kez Daha Sevdiklerinin Sesini Duydu

  Zeytinburnu Belediyesi’nde staj yapan ve işitme cihazını kaybeden 19 yaşındaki işitme engelli Sumira Karaca, belediye ekiplerinin yaptığı sürpriz sayesinde bir kez daha sevdiklerinin sesini duydu. Genç kızın işitme cihazına yeniden kavuşması ve seslere verdiği tepkiler duygu dolu anlar yaşattı.

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.4%

8.2%

8.5%

6.1%

30.8%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan