• Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Sınav İlanı
  • CHP ilçe örgütü Kadınlar Gününü kutladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisinde yetki tartışması
  • Bilgi Evleri 14. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Başladı
  • Zeytinburnu Meclisi’nin gündemi ‘Asbest’
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Başkan Murat Tufan Ayakkabı sekötürünün sesi olacak

Zeytinburnu Şanlıurfalılar Derneği’nin kurucu Başkanı Murat Tufan İstanbul Umumi Ayakkabıcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına adaylığını açıkladı.
31 Ekim 2017 Salı 09:59

Zeytinburnu Şanlıurfalılar Derneği’nin kurucu Başkanı Murat Tufan hem siyasette ve özelliklede Sivil Tolum kuruluşlarında oldukça deneyimli bir isim. 30 Yılı aşkın bir süredir Sivil Toplum kuruluşlarının içinde aktif yönetici olan Murat Tufan, Zeytinburnu’nda kurucu başkanlığını üstlendiği Şanlıurfalılar Derneğini de sadece Üç yılda ilçemizin en çok konuşulan derneklerinden biri haline getirdi.

Yöneticiliğinin yanında başarılı bir işadamı da olan Murat Tufan uzun yıllardır içinde olduğu ayakkabıcılık sektörünün geleceğine yön vermek ve bu sektörde hizmet eden helal rızık peşinde koşan esnafın sesi olma adına İstanbul Umumi Ayakkabıcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına adaylığını açıkladı.

Başkan Adayı Murat Tufan, Ayakkabıcılık sadece bir meslek değil aynı zamanda da el emeği göz nuru  zanaatkârlıktır. Bu zanaatkârların düşük ücret, uzun çalışma saatleri, güvencesiz ve sağlıksız çalışma koşulları gibi bir çok sorunları var hem bu sorunlara çözüm bulma hem de Ayakkabı sektörünün ülkemizde hak ettiği yere gelmesi için mücadele edeceğiz dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.1%

8.3%

8.6%

6%

31%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan