• Afrin son durum haberleri-Afrin alındı mı PKK-PYD kaçıyor
  • Öğrenciler Karnelerini Aldı, Yarıyıl Tatili Başladı!
  • İstanbul'un imar yönetmeliği değişti
  • Saadet Partisi gazetecilerle yemekte buluştu
  • Bu ülkenin Ömer Turan'dan başka derdi yok mu?
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

İl Emniyet Müdürü,Muhtarın Oğluna Kız İstedi!...

İstanbul il Emniyet Müdürü Dr Mustafa ÇALIŞKAN,Zeytinburnu-Yeşiltepe Mahalle Muhtarı Nadiye POLAT'ın Özel Harekat Polisi Oğluna kız istedi.
31 Ekim 2017 Salı 08:12

Kız istemeye,Tüm İstanbul Muhtar Dernekler Federasyonu Başkanı Selami AYKUT,Trabzon Dernekler Federasyonu Kadın Kolları Başkanı Asuman SULA DURMUŞOĞLU ve eşi Salih Zeki DURMUŞOĞLU ile Zeytinburnu - Çevre,Kültür ve Turizm Derneği ( ZEYÇED ) Başkanı Ali GÜNDÜZ de katıldı.

Kızın annesi ve babası Fatma -Şaban BAL çifti ve akrabaları işadamı Durun MISIRLI , Okul Müdürü Hayati BAYSAL ve çocuklarının muhteşem ev sahipliğinde gerçekleşen dünür olma ve kız isteme merasiminde,İstanbul İl Emniyet Müdürü Dr Mustafa ÇALIŞKAN,Zeytinburnu-Yeşiltepe Mahalle Muhtarı Nadiye POLAT'ın Özel Harekat Polisi ORKUN 'a,kızın babası Şaban BAL'dan, "Allah'ın Emriyle,Peygamberin Kavliyle kızınız BERNA'yı istiyoruz" dedi.Kızın babası da Allah'ın Emri ile bu işi kabul ettiklerini söylemesi üzerine söz kesilmiş oldu.Okunan duanın ardından,Emniyet Müdürü ve konuklar hayırlı -uğurlu olsun dileklerini sundular.

Kesilen pasta birlikte yenildi. Emniyet Müdürü ÇALIŞKAN damat ORKUN'a ,Altı ( S ) ile nasihatta bulunup, (SEVGİ – SAYGI –SABIR –SADAKAT - SORUMLULUK ve SAMİMİYET ) damada (S)'leri tekrarlattı. Kız isteme töreninde, İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa ÇALIŞKAN,Damadın annesi Tüm İstanbul Muhtarlar Derneği Başkan Yardımcısı,Zeytinburnu-Yeşiltepe Mahalle Muhtarı Nadiye POLAT ve eşi Alaettin POLAT, oğulları damat Özel Harekat Polisi Orkun POLAT ile kızları Kader POLAT ve kızların nişanlısı Kadir ALTAY,Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyon Başkanı ve Siyavuşpaşa Mahallesi Muhtarı Selami AYKUT,Trabzon Dernekler Federasyonu Kadın Kolları Başkanı Asuman SULA DURMUŞOĞLU ile eşi Trabzon Dernekler Federasyonu Genel Sekreteri Salih Zeki DURMUŞOĞLU,Zeytinburnu- Çevre,Kültür ve Turizm Derneği (ZEYÇED ) Başkanı Ali GÜNDÜZ de hazır bulundu.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.3%

8.3%

8.6%

6.1%

30.8%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan