AK Parti Zeytinburnu Teşkilatı geleneksel Cuma sabahı kahvaltı programına 2019’da yapılacak olan iki büyük seçimin öncesinde yeniden başladı. Türkiye’yi 2023 vizyonuna taşıyacak olan seçimlere aralıksız bir şekilde çalışan AK Teşkilatlarda kongrelere rağmen çalışmalar devam ediyor. 

2017 Yılının son Cuma Sabahı kahvaltı programları Beştelsiz Camiinde sabah namazı sonrası yapıldı. Cemaatle birlikte sabah namazını kılan AK Parti İlçe Başkanı Bahattin Ünver ve beraberindeki İlçe Yöneticileri namazın ardından cemaatle birlikte sabah kahvaltısı yaptı, Cemaatle çay içti sohbet etti. Kahvaltının ardından AK Teşkilat ziyaretlerine devam etti. Sırasıyla Askerlik Şube Başkanlığı, Beştelsiz Mahalle Muhtarlığı, Beştelsiz yüzme Havuzu, Reşat Tardu Ortaokulu ve Celalettin Gözüsulu İlkokulunu ziyaret ettiler.

Ak Parti İlçe Başkanı Bahattin Ünver Cuma Sabahı kahvaltı programlarının geleneksel hale geldiğini ve 10 yıldır yaptıklarını bunları bir seçim çalışması olarak görmediklerini, Ak Parti’de seçim çalışması diye bir çalışma yok Bizler Türkiye için 7/24 çalışıyoruz. Amacımız çocuklarımıza daha güzel bir Türkiye bırakmak dedi.

Başkan Ünver, Ülkemizde yıllardır akan kan ve gözyaşına son vermek terörle mücadelenin başarıya ulaşması, 15 Temmuz hain darbe girişimim baş mimarı FETÖ ile mücadelenin devam etmesi ve 15 yıldır yapılan icraatlarına devamı için 2019’da yapılacak iki seçim çok önemli. Kongreye bir gün dahi kalsa Zeytinburnu Teşkilatı olarak bizler çalışmaya devam edeceğiz dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL