• Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Sınav İlanı
  • CHP ilçe örgütü Kadınlar Gününü kutladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisinde yetki tartışması
  • Bilgi Evleri 14. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Başladı
  • Zeytinburnu Meclisi’nin gündemi ‘Asbest’
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Bahri Örnek'ten vize krizi açıklaması

OSMANLI Ocakları İstanbul il başkan yardımcısı BAHRİ Örnek, ABD ve Türkiye arasında yaşanan vize krizinin ardından yazılı bir açıklama yaparak "Vize gerginliğinden dolayı Türkiye'nin 50 milyar dolar zarar edeceğini söyleyenlerin ABD'yi savunduğunu görüyoruz" dedi.
21 Ekim 2017 Cumartesi 09:44

"TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NİN İTİBARI ZEDELENEMEZ"

Yapılan yazılı açıklamada şu sözlere yer verildi, "Bir kez daha görülüyor ki milli ve yerli politikalarımızda CHP Türkiye tarafında değil. Burada konu çok açık. Mesele yerli ise, milli ise, mesele vatansa gerisi teferruat olmalıdır. Dünyaya adalet mührünü vurmuş, Osmanlı Devleti'nin kökleşmiş, saygın itibarıyla gelen ve yeni oluşan Türkiye Cumhuriyeti'nin itibarı asla zedelenemez. Bu millet bunu asla kabul etmez. Milletimiz birilerinin ihsanıyla, lütfuyla varolmuş bir millet değildir."

15 Temmuz'da halkın 250 şehit ve 2193 gazi ile ülkesine sahip çıktığının belirtildiği açıklamaya şu sözlerle devam edildi, "Teröristler Türkiye Cumhurbaşkanı'nı provoke edecek, ABD polisi seyredecek, bunu gören kardeşlerimiz müdahale edince onları tutuklayacaksın, teröristleri bırakacaksın, besleyip koruyacaksın. Daha sonra da bunun adını adalet koyacaksın. Bu kabul edilebilir bir durum değildir."Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler2

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.1%

8.3%

8.5%

6%

31%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan