Gökalp Mahallesi Prof. Dr. Muammer Aksoy Caddesi No: 95'de ve 58 Bulvar Caddesi No.11 adresinde bulunan Yöntem Eğitim kurumlarının önünde geleneksel olan PİLAV gününde nezih ikramlar ve müzik eşliğinde kutlama yapıldı. Eğlencenin ardından öğrenciler derslerine kaldığı yerden devam ettiler.

Öğretirken eğlendirmeyi akademik başarının ön koşulu olarak gördüklerini söyleyen Yöntem Eğitim Kurumlarının ortaklarından ve Zeytinburnu Yöntem Eğitim Merkezlerinin kurucusu Mehmet Sebah Yiğit Yöntem’in misyonunu ve vizyonunu kısaca şöyle özetliyor. Amacımız çocuklarımızı en iyi liselere hazırlarken aynı zamanda bağımsızlığa, demokrasiye sahip çıkan; Türk ulusunun milli, ahlaki, insani ve kültürel değerlerini davranış haline getirmiş; ailesini, yurdunu, ulusunu seven ve onları daima yüceltmeye çalışan; yurt ve dünya sorunlarına duyarlı; kalkınma ve refahın çalışmanın sonunda olduğunu bilen; planlı çalışma alışkanlığı kazanmış, insanların bireysel farklılıklarını bir zenginlik olarak algılayan ve bu farklılıklara saygı duyan; insan haklarına saygılı, barıştan yana; özgür ve bilimsel düşünme gücüne, geniş bir dünya görüşüne sahip, değişime açık; kendine güvenen, kişiliği gelişmiş, sorumluluklarını bilen ve yerine getiren; sanat ve kültürün ulusal kalkınmadaki, çağdaşlaşmada ki önemini bilen, sanata ve kültüre önem veren; doğayı tanıyan, doğaya karşı her zaman saygılı olan; yeni durum ve ortamlara uyum sağlayabilen, kendisiyle barışık, öz saygısını geliştirmiş, kendini tanıyan ve ifade edebilen; iyi bir meslek adamı, iyi bir yurttaş iyi bir insan yetiştirmektir. Diğerlerinden farklıyız Çünkü sermayenin kurduğu bir yer değil, alın teriyle çalışan öğretmenlerin kurduğu bir yeriz. Diğerlerinden farklıyız çünkü amacı sadece kayıt almak olan bir yer değil, gelen öğrencinin ne alarak gittiğine bakan bir kurumuz dedi.

Yöntem Zeytinburnu Eğitim Kurumlarında, Milli Eğitim Bakanlığı'nca onaylı olan kurumda Sadece TGS'den girecekler için özel sınıf, Psikologdan Ücretsiz Danışmanlık, Meslek Üzerine Özel Sınıf, Eğitim Danışmanlığı, Butik Sınıflar, Sıfır Matematik Dersleri, Eğitim Rehberliği, Haftalık Deneme Kulüpleri, 5-6-7-8-9-10-11-ve 12. sınıflarda okula takviye ve yazılılara hazırlık ile YGS ve de LYS hazırlık kişisel gelişimleriyle sınırsız hizmetleriyle öğrenci eğitimi veriyorlar. İlgisini çekenler için telefon numaralarını da belirtelim. İLETİŞİM TEL: 0212 546 0 544 ve 0212 558 3 435.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL