• Çocuklara El Yıkama Alışkanlığı Aşılandı
 • Ensar Vakfı Fahri Biçer'i unutmadı
 • Zeytinburnu Belediyesi Kültür Yayınlarıyla Dünyaya açılıyor
 • Narkotik Eğitim Tır'ı Zeytinburnu'nda
 • Zeytinburnu Belediyesinde den Öğrencilere Aşure ikramı
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Amatör Kulüpler Birliği, yeniden Şenol Yurtseven dedi

Zeytinburnu Amatör Kulüpler Birliği olağan kongresini yaptı. 16 Amatör Kulüp 46 Delegesi ile seçime gitti. Kongre de mevcut başkan Şenol Yurtseven ve yönetimi yeniden göreve getirildi.

02 Ekim 2017 Pazartesi 20:51

Zeytinburnu Amatör Kulüpler Birliği bir dönem parçalandı ve iki ayrı birlik haline geldi. Bu ayırışıma Zeytinburnu’nda herkesimden tepkilere neden oldu. Amatör Kulüp Başkanlarının iyi niyetli olması Birlik Başkanlarının öncülüğü ile bu birliktelik yeniden sağlandı. Bu Birlikteliğin oluşmasına büyük çaba harcayan Şenol Yurtseven birlikteliğin ardından olağanüstü kongre ile olağan kongreye kadar Birliğin Başkanlığına seçildi. Şenol Yurtseven çok kısa bir sürede yaptığı çalışmalarla Amatör kulüp Başkanların takdirini kazandı ve bu çalışmaların meyvesi olarak büyük bir destek ile olağan kongrede Başkan seçildi. İki yıllık görev süresini tamamlayan Yurtseven yeniden kongreye gitti.

Zeytinburnu Amatör Kulüpler Birliği olağan kongresi için birlik Batı Trakya Kulübünün tesislerinde toplandı. Batı Trakya Kulüp Başkanı Hakan Güler’in ev sahipliğinde kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlandı.  Ardından kongreyi yönetecek divan belirlendi.

Kongrenin divan Başkanlığını Mehmet Ali Tanrıyaşükür, Katip Üyeliklerini ise Mehmet Gençoğlu ve Cenk yılmaz yaptı. İlk sözü mevcut Başkan Şenol Yurtseven aldı. Başkanı Bu dönem yaptıkları icraatları tek tek anlattı. Raporların tek tek okunması ve oylanmasının ardından Yönetim Kurulu seçimine geçildi. Şenol Yurtseven’in listesi oy çokluğu ile kabul edildi.

Temenniler bölümünde ise ilk sözü Zaferspor Kulüp Başkanı Cengiz Zafer aldı. Zafer konuşmasında Amatörler birliğinin çok iyi noktalarına getirilmesi için fikirlerini ve önerilerini tek tek sıraladı. Özellikle Zeytinburnu Belediyesinde bir spor müdürlüğünün kurulmasının ilçemizde spor alanında yapılacak en önemli hizmetlerden biri olacağını söyledi.
Cengiz Zafer’in ardından kürsüye Rahmi Ekşi çıktı. Şunun altını özelikle çiziyorum. Şenol Yurtseven Başkanlığı döneminde Amatörler Birliği en iyi dönemini yaşıyor. Eksiklerimiz yok mudur vardır. Fakat bunu bir kişinin sırtına yüklemek doğru değil 100 TL’lik aidatı vermekten bile aciziz dedi.

Cengizhan Bahçekapılı ise konuşmasında Birliğin Tüzüğünü eleştirdi. Bu tüzükte havada kalan maddeler var. Gelin bunları değiştirelim dedi. Bahçekapılı konuşmasında hep bir kişi sürekli aday olmasın bir dönem başkanlık yapıp kenara çekilelim gençlerin önünü açalım vurgusu yaptı.

Kongrenin sonunda İkinci kez Amatör Kulüpler Birliği Başkanı olan Şenol Yurtseven bir teşekkür konuşması yaptı. Başkan Yurtseven, kendisine güvenen destek veren tüm kulüp başkanlarına teşekkür etti. Çok daha güzel işlere hep birlikte imza atacağız dedi. Başkan Yurtseven İstanbul ilçe Belediyeleri içinde Amatör Futbola en güzel desteği veren Zeytinburnu Belediyesine ve Başkan Murat Aydın’a teşekkür etti.

Zeytinburnu Amatör Kulüpler Birliği Yeni Yönetim: Başkan: Şenol Yurtseven,
Yönetim Kurulu Üyeleri: Rahmi Ekşi, Cengizhan Bahçekapılı, Naci Sert, Kenan Aydın, Hakan Güler, Mennan Çayır, İsmial Erarslan, Emrullah İç, Sabri Altıok, Hakan Eren, Halim Şengül, Mesut Kurtuluş, Cenk Yılmaz, Turgay Kalyoncu, Cengiz Zafer

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Bülent Çuhacıbaşı, Yusuf Ekşi, Celal Ertuğrul, Bülent Küçükusta, Hasan Aydın, Mehmet Gençoğlu, Erol Sarıkurt, Nacat Tali, Ramazan Akdoğan, Abuzer Cengiz, Fadıl Sayın, Şükrü Keskin, Nejdet Baykan, Adem Mutlu, Mehmet Ceylan, Yasin Taş

Denetleme Kurulu Asil Üyeler: Aydın Çığrıkçı, Fatih Çakırca, Zekir Keskin
Denetleme Kurulu Yedek Üyeler: Ferhat Yılmaz, Ergün Öztürk, Cemal Köprülü

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
 • Yorumlar0
 • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

 • Murat AYDIN: “Zeytinburnu, Fotoğrafik Olarak Çok Zengin Bir Mekân”

  Murat AYDIN: “Zeytinburnu, Fotoğrafik Olarak Çok Zengin Bir Mekân”

  Murat Aydın, 39 ilçeli İstanbul’un en iddialı belediye başkanları arasında. Çalışkanlığı ile İstanbul’un olumsuz yüklerini sırtlanmış bir ilçede gidişatı tersine çeviren, sürpriz işler çıkartan bir performans gösteriyor.

 • Cemal Merdan yenidenTürkiye Ortopedik Engelliler Federasyonu Başkanı oldu

  Cemal Merdan yenidenTürkiye Ortopedik Engelliler Federasyonu Başkanı oldu

  Türkiye Ortopedik Engelliler Federasyonu 14. Genel Kurulu yoğun bir katılım eşliğinde gerçekleştirildi. Zetinburnu Belediye Meclis Başkanı Cemal Merdan yeniden yenidenTürkiye Ortopedik Engelliler Federasyonu Başkanı oldu

 • Bahri Örnek'ten vize krizi açıklaması

  Bahri Örnek'ten vize krizi açıklaması

  OSMANLI Ocakları İstanbul il başkan yardımcısı BAHRİ Örnek, ABD ve Türkiye arasında yaşanan vize krizinin ardından yazılı bir açıklama yaparak "Vize gerginliğinden dolayı Türkiye'nin 50 milyar dolar zarar edeceğini söyleyenlerin ABD'yi savunduğunu görüyoruz" dedi.

 • Yeşiltepe Kapkaç yapan şahıs yakalandı

  Yeşiltepe Kapkaç yapan şahıs yakalandı

  Zeytinburnu Yyeşiltepe Mahallesinde bir bayannın çantasını kapkaç yöntemiyle çalan şahısa yönelik Asayiş Büro Amirliği ekipleri operasyon yaptı.

 • Zeytinburnu’nda Plakasız ve Ruhsatsız Motosikletler Toplanıyor

  Zeytinburnu’nda Plakasız ve Ruhsatsız Motosikletler Toplanıyor

  Zeytinburnu’nda plakasız ve ruhsatsız motosikletler trafik ekiplerince yapılan kontrol ve vatandaşların ihbar şikayetleriyle toplanmaya başladı.

 • Gaziosmanpaşa Küçükköy'de dev markalar çadırı açıldı

  Gaziosmanpaşa Küçükköy'de dev markalar çadırı açıldı

  Zeytinburnulu işkadını Müge Yavaş'ın marka haline getirdiği Marka Çadır Günleri Gaziosmapaşa Küçükköy'de açııldı. Açılaşa katılan vatandaşlar daha ilk saatlerden itibaren izdihama neden oldu.

 • Metrobüs ve Tramvay Yolcularına Aşure Sürprizi

  Metrobüs ve Tramvay Yolcularına Aşure Sürprizi

  Zeytinburnu Belediyesi, evine yetişmeye çalışan Cevizlibağ metrobüs ve tramvay yolcularını durakta aşure ile karşıladı. Yapılan sürprizden memnun kalan vatandaşlar aşurelerini afiyetle yedikten sonra yoluna devam etti.

 • Zeytinburnu'na 8 Saat su yok!!!

  Zeytinburnu'na 8 Saat su yok!!!

  İSKİ'den yapılan açıklamaya göre, bu gece 23.00'den itibaren Zeytinburnu'nun tüm mahallerine 8 saat boyunca boyunca su kesinti yaşanacak.

 • Zeytinburnu'nda FETÖ/PYD Operasyonu

  Zeytinburnu'nda FETÖ/PYD Operasyonu

  Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında, gözaltına alınan ve İstanbul'daki bazı belediyelerde daha önce görev yapan 73 kişiden 57'si tutuklandı.

 • Zeytinburnu Kültür Vadisi Projesi Ödül Yolunda

  Zeytinburnu Kültür Vadisi Projesi Ödül Yolunda

  Tarih boyunca Istanbul’un sınırları surlar ile çizilmiştir. Roma döneminde başlayan etrafı surlarla çevrili şehir geleneği uzun yüzyıllar Osmanlı döneminde de devam etmiştir. Roma’da surların dışında azizlerin yaşadığı küçük ayazmaların olduğu manastır ve onun etrafında çok küçük ölçekte yerleşimlerin oluştuğunu da görmekteyiz. Surların etrafı bu küçük yerleşimlerin varlığına tanıklık ederken, zaman içerisinde gelişen yerleşmeler bu çok küçük ölçekli köylerin etrafında teşekkül edecektir.

 • Yöresel Günler Şöleni’nde Kardeşlik Rüzgarı Esti

  Yöresel Günler Şöleni’nde Kardeşlik Rüzgarı Esti

  Bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Zeytinburnu Yöresel Günler Şöleni Türk Halk Müziği’nin sevilen ses sanatçısı Mustafa Keser konseriyle sona erdi. 10 gün boyunca Anadolu’nun birçok il, ilçe ve köylerinin buluştuğu şölende kardeşlik rüzgarı esti.

 • Çocuklara El Yıkama Alışkanlığı Aşılandı

  Çocuklara El Yıkama Alışkanlığı Aşılandı

  Koç Üniversitesi Hastanesi ve Zeytinburnu Belediyesi, 'Dünya El Yıkama Günü' kapsamında 'Sağlık Elde Başlar Projesi'ni hayata geçirdi.

 • Ensar Vakfı Fahri Biçer'i unutmadı

  Ensar Vakfı Fahri Biçer'i unutmadı

  Ensar Vakfı Fahri Biçer'i unutmadı

 • Lütfi Kibiroğlu toprağa verildi

  Lütfi Kibiroğlu toprağa verildi

  Efsane Refah Partisi eski Eminönü Belediye Başkanı, Saadet Partisi Yüksek Disiplin Kurulu üyesi, Zeytinburnu Belediyesi Sosyal İşler Müdürü Sami Ünlü'nün kayınpederi Lütfi Kibiroğlu toprağa verildi

 • Yöresel Günlerde Afganlılardan Pilav ziyafeti

  Yöresel Günlerde Afganlılardan Pilav ziyafeti

  Anadolu’nun tüm il, ilçe ve köylerinin kültürel şöleni olan 14’üncü Zeytinburnu Yöresel Günler Şöleninde Türk Dünyası gecesi büyük ilgi gördü. Afganlılar hem kıyafetleri hem yemekleri hem de müzikleriyle 15 Temmuz meydanındaki etkinliğe renk kattılar. Afganlılar Derneği 15 Temmuz meydanında 2000 kişilik Afgan pilavı dağıttılar.

 • Yöntem Eğitim Kurumlarının Geleneksel Pilav Günü

  Yöntem Eğitim Kurumlarının Geleneksel Pilav Günü

  Zeytinburnu’nda iki farklı şubesinde verdiği eğitim kalitesiyle ilçemizde adından söz ettirtmeye başlayan Yöntem Eğitim kurumlarının öğrencileri ve öğretmenleri geleneksel pilav gününde gönüllerince eğlendiler.

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.5%

8.3%

8.6%

6.1%

30.6%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan