Celalettin Gözüsulu ilkokulu eğitim ve idare kalite4sinde devlet okullarından bir adım önde olmaya devam ediyor. Okul Müdürü Nejmi Kaşkaya ortaya koyduğu idarecilik anlayışı ile örnek olmaya devam ediyor. Okula ilk atandığı günde neredeyse okul öğrencilerin üzerine çökecekti. Büyük uğraşlar sonucunda Okulun yenilenmesini sağladığı ve bir yıl gibi kısa bir sürede ortaya modern bir okul çıkardı.

Okul Müdürü Nejmi Kaşkaya okulun fiziki olarak yenilemesinin ardından eğitim ve öğretimde devrim yapmaya başladı. Eğitim kadrosunu güçlendirdi. Sosyal etkinliklere büyük önem verdi birçok daldı birinciliği okula kazandı.

Okulun eğitim kalitesi arttı okul modern dersliklere kavuşturuldu. Bugün okulda anasınıfları için kura çekim heyecanı vardı. Anasınıfı Öğrencileri bugün minik elleriyle Sabahçı mı yoksa öğlenci mi olacaklarını belirledi. Kura çekiminde öğrencilerden çok anneleri ne olur öğlenci olsunlar diye dua etti.

Okul müdürü Nejmi Kaşkaya'da 11'e kadar uyuyalım diye hepiniz çocukları Öğlenci yapmak istiyorsunuz diyerek velileri gülümsetti. Anaokulunda sınıflar Maximum 25 Kişilik olacak. Anaokulu uyum programı çerçevesinde ilkokullardan bir hafta önce eğitim ve öğretime başlayacak

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL