• Zeytinburnu'ndaki üçgen arsa 14.9 milyon TL'ye satılıyor
  • Zeytinburnu gelecek 5 yılda yüzde 108 değer kazanacak
  • Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti
  • MHP'den Saadet Partisi'ne iade-i ziyaret
  • 'Zeytinburnu Kimsenin tercihine göre planlanamaz'
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Milli Görüş Davası Seçkin Ağabeyini kaybetti

Kendisini Milli Görüş davasına adamış, Erbakan Vakfı Zeytinburnu Şubesinin kurulması için büyük emek harcayan Seçkin Serbest abimiz arkasında onca güzel çalışmalar bırakarak ebediyete göçtü.

24 Temmuz 2017 Pazartesi 15:21

Erbakan Vakfı Zeytinburnu şubesi eski ilçe Başkanı, Milli Görüş davasının emektarlarından Seçkin Serbest ağabeyimiz vefat etti. Pazar günü ikindi namazına müteakiben Zeytinburnu Ulu Caminde Merhum Seçkin ağabeyimiz için cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına, Saadet Partisi Zeytinburnu İlçe Başkanı Kemal Yılmaz, Belediye Başkanı Danışmanı İlyaz Saka,  Erbakan Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi aynı zamanda Erbakan Hocamızın damadı Mehmet Altınöz, Erbakan Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Zafer Emanetoğlu, Erbakan Vakfı İstanbul İl Başkanı Hüseyin Terzi, İl Başkan Yardımcısı Mustafa Dönmez, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Erbakan Vakfı Zeytinburnu ilçr Başkanı Onur Dolar ve yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Meclis Üyesi Satı Oral, Saadet Parti İl başkan Yrd. Şükrü ipek, Anadolu Gençlik Derneği Zeytinburnu Şube Başkanı Tacettin Özer ve yönetim kurulu Üyeleri ve çok sayıda seveni katıldı. Kılınan cenaze namazının ardından Seçkin Serbest Habipler aile kabristanlığında ebediyete uğurlandı.

Cenaze sonrası Erbakan Vakfı Zeytinburnu Şube Başkanı Onur Dolar kısa bir açıklama yaptı.  Milli Görüş Davasının sevdalısı Erbakan Vakfı Zeytinburnu Eski İlce Başkanı Sayın Seçkin Serbest Seckin ağabeyimizin vefatı bizi derinden üzmüştür. Kendisinin halis bir Müslüman ve İslamın yeryüzüne hakim olması için gayret eden bir mücahit olduğuna şehadet eder, kendisine Allah tan gani gani rahmet diler Cennetinde bizleri Erbakan Hocamız ile birlikte Peygamber Efendimiz S.A.V. efendimizin sancağı altında buluşturmasını Cenab-ı Allah tan niyaz ederim dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL
Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.2%

8.3%

8.6%

6.1%

30.9%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan